Herně velmi vydařené přípravné utkání s Braníkem

26. 8. 2019   |   zen Starší Žákyně
V druhém přípravném utkání hradecké žákyně měly možnost otestovat si svoji ofenzívu.

FC Hradec Králové - ABC Braník 8:2 (4:1)

Branky: Miculyčová 4 (1 z penalty), Paulů, Koudelová, Baliharová, Dobrozemská

Sestava FC HK: Mikanová - Vlasatá, Schánělová, Uhnavá, Soukalová, Jiřičková, Hrušková, Paulů, Kalousová, Baliharová, Miculyčová

Střídaly: Jelínková, Dobrozemská, Koudelová, Purmová, Janouchová

Po vyrovnaném úvodu jsme postupem času převzali otěže zápasu. Nebylo divu, že brzy přišla první branka utkání. Vstřelila ji po samostatném úniku Ivet Miculyčová. Soupeř ještě dokázal vyrovnat. Střela zpoza hráčky v pokutovém území zapadla k levé tyči. Srovnání skóre nás nerozhodilo a převaha pokračovala. Do konce první půle jsme se třikrát střelecky prosadili. Po změně stran jsme v zápase již dominovali. Kombinačním pojetím hry jsme se dostávali do brankových příležitostí a konečné skóre mělo být dvouciferné. Gól soupeře padl po špatné malé domů. Jinak se hosté z Prahy k přímé střele nedostali. Defenzíva pracovala spolehlivě. 

Radek Musil, trenér FC HK: Dnes hrály hráčky s chutí a fotbalem se bavily. Nejenom mě udělaly radost. Víc než výše výsledku potěšila předvedená hra. Nelze toto utkání ale přeceňovat. Dočkali jsme se dvou premiérových branek v kategorii starších žákyň a jedné dokonce v hradeckém dresu. 

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci porazili Chlumec 3:0

Rozhovory

Daniel Vašulín: Hradec je pro mě dobrá volba

Aktuální zprávy

Prodej permanentek na podzim 2020