HT Pardubice

3. 2. 2020   |   u10
Odehráli jsme dva halové turnaje v Pardubicích.

1. Dopolední turnaj - hrálo se 4+1, 1x 12 minut, každý s každým. Obsadili jsme 4. místo.

(Hochmann 4, Pěnkava 3, Martin, Bruna)

V dopoledním turnaji jsme doplatili na neproměňování šancí. Chyběl nám v koncovce větší klid a lepší rozhodování. V herním projevu nám chyběla větší aktivita útočné dvojice a rychlejší přechod do útoku. Ve všech zápasech jsme měli míč v držení a určovali jsme tempo hry, nicméně jsme nebyli efektivní a soupeři nás zaslouženě trestali z rychlým protiútoků, na které jsme nedokázali reagovat rychlejším přepnutím do obrany.

2. Odpolední turnaj - hrálo se 4+1, 1x 13 minut, každý s každým, ročník 2009. Obsadili jsme 3. místo.

(Kraus 2, Vacek)

Do odpoledního turnaje jsme vstoupili pochodovým tempem a bez zaujetí. Nebyli jsme v pohybu, v zakončení nám chyběla síla a proti fyzicky vyspělejším klukům jsme se spíše prali než abychom se je snažili přehrát fotbalově. Po prvních dvou zápasech se vše otočilo a kluci se začali fotbalem bavit. Stejně jako v dopoledním turnaji jsme ale zahodili spoustu šancí a výsledkově byli tak všechny zápasy vyrovnané.