Fanoušky zajímal stadion, posily i práce s mládeží

5. 3. 2020   |   FC Hradec Králové
I přes období jarních prázdnin si na tradiční setkání se zástupci klubu před startem soutěže našlo cestu několik desítek fanoušků. V zábavním a bowlingovém centru A-Sport v Malšovicích se zajímali o stavbu stadionu, o zimní pohyby v kádru i o práci s mládeží.

Jak se rodily přestupy Jakuba Rady, Jana Mejdra a Jana Krále a co můžou mužstvu přinést, to byly první dotazy fanoušků na setkání v A-Sportu. Sportovní ředitel Jiří Sabou jim popsal, jak se tři nové tváře do Hradce dostaly, hlavní trenér Zdenko Frťala zavzpomínal na dobu své hráčské kariéry, kdy do teplické kabiny přišel zkušený Michal Bílek, a jak mužstvu pomohl. Něco podobného si slibuje i od Rady, kterého Votroci získali z Bohemians.

Obránce Mejdr zase potvrdil, že je synem Pavla Mejdra, někdejšího obránce Plzně, Budějovic nebo Sparty, s níž získal mistrovský titul. Také to fanoušky zajímalo.

Se zástupci klubu také probírali dojmy z postupu města ve výstavbě nového stadionu, mluvilo se také o akci Votroci sobě, kterou ji klub podporuje.

Tématem byla také práce s mládeží a prosazování odchovanců do A týmu. Osobní zkušenost odvyprávěl Jakub Martinec, který popsal svou cestu z Vysokého Mýta do hradeckého týmu U12 a postupně až do áčka.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: MFK Vítkovice – FC Hradec Králové 1:4

Rozhovory

Pavel Krmaš: Chci klukům ukázat, že tahle cesta je možná

Preview

Votroci se rozloučí se sezonou proti Sokolovu