Druhý mezinárodní duel v Hradci! Lvíčata přivítají Slovensko

27. 10. 2023   |   FC Hradec Králové, FAČR
Ještě se neodehrálo ani první reprezentační utkání a už je jisté, že Pod Lízátky proběhne i druhý mezinárodní zápas. V pondělí 20. listopadu přivítá česká U21 v Malšovické aréně stejně starý výběr Slovenska. Utkání startuje v 18:00. Informace o prodeji vstupenek přineseme v příštím týdnu.

Lístky na duel reprezentace U21 se Slovenskem zde

Po duelu Ligy národů žen bude Malšovická aréna hostit druhé mezinárodní utkání. V pondělí 20. listopadu zde Lvíčata od 18:00 přivítají Slovensko U21. Reprezentace této věkové kategorie se v Hradci Králové představí vůbec poprvé v samostatné historii země. Informace k prodeji lístků na toto střetnutí přineseme během příštího týdne.

K blížící se události se krátce vyjádřil Petr Fousek. „Přidělením těchto utkání vycházíme z memoranda o spolupráci se Statutárním městem Hradec Králové, který se týká také otázky pořádání reprezentačních zápasů našich týmů na novém stadionu v Hradci Králové. Podmínky v Malšovické aréně jsou vynikající a jsme velice rádi, že v krátké době po sobě se zde představí ženský reprezentační „A“ tým i reprezentace do 21 let,“ uvedl předseda FAČR.

Jedná se o první duel Lvíčat ve městě pod Bílou věží od rozdělení federace. Slovensko, které hostí mistrovství Evropy v roce 2025, nehraje kvalifikační utkání. Česká U21 má za sebou již tři duely, ze kterých však vydolovala pouhé dva body za remízy s Walesem (1:1) a Dánskem (0:0), v září podlehla Islandu 1:2.

Na zápas s východními sousedy se těší také Jan Suchopárek. „Zápas se Slovenskem bereme se vší vážností. Vstup do kvalifikace nám nevyšel podle představ, mužstvo chceme během listopadové přípravy konsolidovat a připravit na pokračování kvalifikace, v níž se v březnu doma utkáme s Islandem. Nyní hodláme pracovat na věcech, ve kterých jsme měli v předchozích zápasech rezervy. Týká se to zejména ofenzivní fáze a naší efektivity. Samozřejmě se těšíme na krásné prostředí nového stadionu v Hradci Králové a skvělou atmosféru, která zde panuje i při ligových zápasech,“ uvedl trenér reprezentace U21.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Zápas s Dynamem odložen! Jih Čech zasypal sníh

Aktuální zprávy

Lístky na Slavii jsou ve volném prodeji

Aktuální zprávy

Víkendový program Votroků

×
Dnes v 15:00 | A tým
SK Dynamo Č. Budějovice
FC Hradec Králové