Druhou posilou Votroků je Jan Mejdr

31. 1. 2020   |   FC Hradec Králové
Druhým novým hráčem v kádru Votroků je pravý obránce ze Sokolova Jan Mejdr. Čtyřiadvacetiletý hráč, který prošel mládeží Sparty a Duklou, podepsal v Hradci smlouvu do 30. 6. 2022.

A tým Votroků posílil další nový hráč. Tím je čtyřiadvacetiletý pravý obránce ze Sokolova Jan Mejdr. V Hradci podepsal smlouvu na dva a půl roku. Se svými novými spoluhráči už absolvoval soustředění ve Špindlerově Mlýně.

„Už tři roky hraje pravidelně druhou ligu a udělal velký progres. Není to náhodný výstřel, poslední půlrok jsme ho podrobně sledovali. Věřím, že zpevní naši obranu. Má velké fyzické předpoklady, měl by být posilou,“ říká o nové tváři mezi Votroky hlavní trenér Zdenko Frťala.

Mejdr je odchovancem Sparty, v sezoně 2015/2016 působil v Dukle Praha. Od té doby sbíral druholigové starty v Sokolově – do této chvíle jich má na svém kontě 90, nastřílel tři góly. Zajímavostí je, že se ve volném čase věnuje tvorbě videí na YouTube, jeho kanál má téměř 75 tisíc odběratelů.

Do Sokolova naopak zamířil záložník Daniel Kovář, který byl v Hradci na zkoušce z Pardubic. „Projevilo se, že nepřišel připravený podle našich představ. Naskytla se mu možnost jít na hostování do Sokolova, tím to bylo z naší strany jasně dané,“ říká Frťala.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci padli v Líšni

Rozhovory

Musíme se z toho poučit, hodnotí Erik Prekop

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH MOL CUPU: FC Viktoria Plzeň – FC Hradec Králové 3:1