Doprava pro fanoušky a vstupenky na Plzeň

23. 8. 2021   |   FC Hradec Králové
Šesté kolo FORTUNA:LIGY přivede do Mladé Boleslavi, kde hrajeme své domácí zápasy, první tým tabulky. Viktorii Plzeň přivítáme v neděli 29. srpna od 16:00, vstupenky už je možné zakoupit online a opět chystáme pro fanoušky autobusovou dopravu z Hradce.

Vstupenky do sektorů domácích na nedělní utkání s Plzní jsou v online prodeji ZDE. Pro fanoušky Hradce budou zároveň k dostání i na pokladně před zápasem. Odkaz na prodej do sektoru hostů je ZDE.

Pro vstup na stadion budou platit bezpečnostní podmínky vyplývající z aktuálního protokolu opatření LFA – především jde o prokázání bezinfekčnosti (PCR test ne starší než 7 dnů, antigenní test z certifikované laboratoře ne starší než 72 hodin, lékařské potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 během posledních 180 dnů nebo certifikát o ukončeném očkování, od kterého uplynulo alespoň 14 dnů).

Příznivci Votroků můžou zároveň opět využít dotovanou autobusovou dopravu na zápas a zpět. Cena jízdného je 100 Kč, závazné přihlášky přijímáme do středy 25. srpna 12:00 na e-mailové adrese jedemenavotroky@fchk.cz

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci jdou v MOL Cupu do osmifinále

Rozhovory

Stanislav Hejkal: Byli jsme připravení na agresivní styl soupeře

Aktuální zprávy

Informace o vstupenkách na Slavii