Doprava pro fanoušky a vstupenky na Liberec

2. 8. 2021   |   FC Hradec Králové
V online prodeji už jsou v tuto chvíli k dostání vstupenky na druhý domácí zápas Votroků proti Slovanu Liberec. Hraje se v sobotu 7. srpna od 16:00 a klub zároveň opět připravuje pro fanoušky dopravu z Hradce do Mladé Boleslavi a zpět.

Vstupenky do sektorů domácích na sobotní utkání s Libercem jsou v online prodeji ZDE. Pro fanoušky Hradce budou zároveň k dostání i na pokladně před zápasem. Odkaz na prodej do sektoru hostů je ZDE.

Pro vstup na stadion budou platit bezpečnostní podmínky vyplývající z aktuálního protokolu opatření LFA – především jde o prokázání bezinfekčnosti (PCR test ne starší než 7 dnů, antigenní test z certifikované laboratoře ne starší než 72 hodin, lékařské potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 během posledních 180 dnů nebo certifikát o ukončeném očkování, od kterého uplynulo alespoň 14 dnů).

Příznivci Votroků můžou zároveň opět využít dotovanou autobusovou dopravu na zápas a zpět. Cena jízdného je 100 Kč, závazné přihlášky přijímáme do středy 4. srpna 12:00 na e-mailové adrese jedemenavotroky@fchk.cz

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci jdou v MOL Cupu do osmifinále

Rozhovory

Stanislav Hejkal: Byli jsme připravení na agresivní styl soupeře

Aktuální zprávy

Informace o vstupenkách na Slavii