DENÍK PATRIKA VÍZKA: Den 1

22. 1. 2020   |   FC Hradec Králové
V prvním dílu svého deníku ze Špindlerova Mlýna píše Patrik Vízek o cestě do Krkonoš, o sněhové situaci i o tom, kdo popletl výběr oběda a naložil si velmi netradiční kombinaci chutí. Odpoledne pak čekaly Votroky první tréninkové dávky.

Na soustředění jsme vyrazili dopoledne, cesta utekla úplně v pohodě, žádný problém. I ubytování ve vojenské zotavovně proběhlo bez zádrhelů – loni jsme museli čekat na pokoje, ale letos už jsme prostředí znali, věděli jsme, kde je který pokoj, takže to bylo hladké.

Balil jsem až dnes ráno, takže jsem měl trochu hektiku, ale snad jsem nic nezapomněl. Neberu si s sebou na soustředění nic speciálního, jen většinou balím i za Vlčáka. On na mě spoléhá ve všem od zubní pasty po deskové hry, které tady po večerech trochu hrajeme. Právě s Vlčákem jsem vždycky na pokoji. Loni kvůli zranění nejel, tak jsem bydlel s Oťasem, ale jinak jsme nerozluční.

Na obědě upoutal pozornost Fíra – máme na výběr z několika jídel, on si chtěl udělat špagety carbonara, ale místo smetanové omáčky si na ně dal krupicovou kaši, takže si to udělal zajímavé. Aspoň víme, proč má teď blonďaté vlasy.

Odpoledne jsme začali kruhovým tréninkem v hale, pak jsme šli běhat ven. Kluci tomu říkají výklus, ale pro mě to bylo dost náročné. Já jako gólman při každém běhu trpím, ale vím, že náročnější dávky nás ještě čekají. Zítra právě půjdeme běhat znovu, pak měly být na programu poprvé běžky, ale o tom trenéři rozhodnou až zítra, protože podmínky na lyže nejsou úplně ideální. Zatímco loni jsme tady byli ve sněhové pohádce, letos je to spíš taková obleva. Některé úseky jsme běželi i po holé silnici, to bylo loni nemyslitelné.

Teď už jsme po večeři a odpočíváme každý po svém. Někdo hraje poker, my s Vlčákem a se Soukym si dáme chvíli deskové hry a půjdeme spát, ať máme dost sil na zítřejší program.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Víkendový program Votroků

Preview

Proti Žižkovu spoléhají Votroci na fanoušky

Historie

HISTORIE: Pohárová výhra nad Žižkovem za Protektorátu

×
Dnes v 16:30 | A tým
FK Viktoria Žižkov
FC Hradec Králové