B tým se v Byšicích chystá na start sezony

28. 7. 2021   |   FC Hradec Králové
Rezerva Votroků tráví poslední týden před startem nového ročníku ČFL na soustředění ve Starém Mlýně u Byšic. Završí tak přípravu poznamenanou absencemi důležitých hráčů a už vyhlíží nedělní start proti B týmu Mladé Boleslavi.

Už potřetí tráví béčko Votroků soustředění ve Starém Mlýně u Byšic. V malebném areálu má soukromí, komfort, tréninkové hřiště i možnosti regenerace. „Je to tady super, vůbec nic nám nechybí,“ hlásí asistent trenéra Pavel Krmaš. „Trénujeme dvakrát denně, sledujeme rozbory na videu, máme dobrou regeneraci.“

Dobré podmínky na přípravu kalí fakt, že část devatenáctičlenného kádru trápí zdravotní problémy, některé i dlouhodobé. „U několika kluků je už teď jasné, že nestihnou start sezony,“ mračí se Krmaš.

V úvodu bude chybět mimo jiné třeba stoper Josef Locker, jeden z mála hráčů v kádru, kteří už ČFL ochutnali. Většina mužstva tu možnost neměla – a nejen proto, že téměř celý minulý ročník padl za oběť koronavirové pandemii. „Máme hodně mladý tým, ze tří čtvrtin jsou to kluci z dorostu,“ počítá Krmaš. „Ti jdou do neznáma, poprvé v kariéře se seznámí s úrovní ČFL.“

Hradecké béčko se vrací ze soustředění na konci týdne, v neděli 1. srpna vstoupí v 10:15 do soutěže domácím utkáním proti FK Mladá Boleslav B. Hraje se v areálu Slavie v Orlické kotlině, vstup je zdarma, režim se řídí platnými protiepidemickými opatřeními MZČR a FAČR – ZDE.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci jdou v MOL Cupu do osmifinále

Rozhovory

Stanislav Hejkal: Byli jsme připravení na agresivní styl soupeře

Aktuální zprávy

Informace o vstupenkách na Slavii