Autogramiáda k závěru sezóny! Votroci se s fanoušky setkají 27. května

21. 5. 2024   |   FC Hradec Králové
Fotbalová sezóna 2023/24 spěje ke svému závěru. Hradecké fotbalisty čeká v sobotu poslední domácí zápas probíhajícího ročníku, ve kterém se rozhodne o tom, zda si v příštím týdnu zahrají o evropské poháry. V pondělí 27. května se však v každém případě objeví v královéhradeckém OC Futurum. Od 17:00 zde bude probíhat autogramiáda, při níž se s Votroky můžete vyfotit, získat jejich autogram i zbrusu novou ročenku, která mapuje první rok v Malšovické aréně.

První sezóna, kterou Východočeši strávili opět Pod Lízátky, se brzy dočká svého rozuzlení. Svěřenci Davida Horejše zatím neví, zda probíhající ročník zakončí v Malšovické aréně či duelem o evropské poháry. V pondělí 27. května se však chtějí setkat se svými příznivci, kteří jim v průběhu celé sezóny pomáhali v tuhých bitvách o důležité body. Kvůli tomu proběhne v hradeckém OC Futurum autogramiáda celého A-týmu, která začne v 17:00. Od hráčů zde můžete získat podpis, společný snímek, a navíc si můžete pořídit ročenku, která mapuje průběh aktuálního ročníku.

Autogramiády se kromě celého A-týmu včetně trenérů zúčastní také klubový maskot Pan Lízátko, jenž bude opět rozdávat radost nejen nejmenším příznivcům východočeského celku. Akcí Vás provede moderátor Ondra Novotný, těšit se můžete na drobné soutěže a doprovodný program. Přijďte se rozloučit s hráči před letní přestávkou, ve které Východočeši posbírají síly na nový ročník, který se zvolna začíná blížit také k Malšovické aréně.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Je až neuvěřitelné, jakou klub ušel cestu, říká Jiří Sabou

Aktuální zprávy

Týmové statistiky Votroků v sezóně 2023/24

Aktuální zprávy

Za horizontem – 3. díl