Autogramiáda! Votroci se s fanoušky setkají 28. listopadu ve Futuru

8. 11. 2023   |   FC Hradec Králové
Hráči Hradce Králové probudili pod Bílou věží skutečnou fotbalovou horečku. Na jejich domácí zápasy zatím pokaždé dorazilo více než šest tisíc diváků. Ti nyní dostanou příležitost poznat své oblíbence také mimo zelený pažit. Pakliže chcete fotku s Václavem Pilařem nebo podpis trenéra Kotala, dorazte v úterý 28. listopadu do královéhradeckého Futura. Od 17:00 zde bude probíhat velká autogramiáda celého týmu včetně trenérského štábu.

Východočeši strávili dva roky v mladoboleslavském azylu, nyní jsou zpět s veškerou parádou a chtějí zavítat mezi své příznivce. V úterý 28. listopadu proběhne v královéhradeckém Futuru velká autogramiáda, která startuje v 17:00. Připraven bude také bohatý doprovodný program. Votroci zde budou mít nachystané své karty i týmové plakáty, na které rádi přidají své podpisy. Autogram však můžete získat na jakýkoliv vlastní předmět a s hráči se pochopitelně smíte i vyfotit. 

Autogramiády se zúčastní také Pan Lízátko, jenž bude krom podpisů rozdávat kopec dobré nálady, celou akcí Vás provede moderátor Václav Pilný. Pokud ještě nemáte dres, na který byste chtěli podpis získat, nemusíte mít obavu. Na místě bude připraven také stánek fanshopu, ve kterém pořídíte řadu zajímavých klubových předmětů.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Zápas s Dynamem odložen! Jih Čech zasypal sníh

Aktuální zprávy

Lístky na Slavii jsou ve volném prodeji

Aktuální zprávy

Víkendový program Votroků

×
Dnes v 15:00 | A tým
SK Dynamo Č. Budějovice
FC Hradec Králové