Aukce s charitativním účelem. Výtěžek z artefaktů poputuje na Sport Hradec Cup

7. 6. 2024   |   FC Hradec Králové
Sezóna 2023/24 patří historii. FC Hradec Králové posílá hrané dresy z tohoto ročníku do velké aukce, ve které lze získat také míče, kterými se FORTUNA:LIGA hrála. Fanoušci Votroků tak mají jedinečnou příležitost získat cenný artefakt. Ke každé cennosti obdrží nový majitel certifikát s ochrannými prvky. Výtěžek bude mít charitativní účel, černobílý klub jej věnuje Sport Hradec Cupu.

Aukce probíhá na této stránce


Každý hraný dres je opatřený identifikačním GA Game worn štítkem se sériovým číslem a unikátním QR kódem, po jehož načtení jakoukoli čtečkou QR kódů se na mobilním telefonu zobrazí fotky a veškeré dostupné informace o dresu.

K dresu bude přiložen papírový certifikát s ochrannými prvky včetně číslovaného hologramu. Dresy jsou primárně nabízeny bez podpisu. Autogram je možné zajistit od hráčů, kteří nastoupí do přípravy na novou sezónu.

V aukci jsou i tři hrané míče z utkání s Olomoucí. V případě zájmu je možné si k nim přikoupit podstavce z ručně opracovaného jasanového dřeva, do kterého by se pryskyřici zalil certifikát. Podstavec by v takovém případě byl zasklený 6mm silným sklem. Také na tyto balóny je klub připraven přidat podpisy celého týmu, který nastoupí do přípravy na ročník 2024/25.


Pravidla:
Registrace na stránkách www.gotauthentic.com je zdarma. Aukce bude nastavená tak, že pokud někdo přihodí v poslední minutě aukce, čas pro konečný příhoz se o minutu prodlouží. Jednotlivé položky budou končit ve dvouminutových intervalech. Systém má nastavené automatické přihazování až do vašeho maxima – můžete si předem nastavit svou maximální částku a systém za vás vždy přihodí o korunu víc, než případný soupeř.

Platba po skončení aukce probíhá převodem na CZK účet, podrobné informace k platbě včetně odkazu na QR platbu najdete přímo na kartě položky. Kupující ze zahraničí budou moci využít PayPal, před platbou je potřeba kontaktovat podporu GotAuthentic.

Vydražené dresy či míče zasíláme kurýrní službou DPD (cena 150 Kč) a lze je odeslat i do zahraničí. Vítězové aukce je také mohou vyzvednout osobně na recepci Malšovické arény. Aukce odstartovala v pátek 7. června v 16:00, příhozy pro první artefakt budou končit ve čtvrtek 13. června v 18:00. Výtěžek poputuje na charitativní turnaj Sport Hradec Cup.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Je až neuvěřitelné, jakou klub ušel cestu, říká Jiří Sabou

Aktuální zprávy

Týmové statistiky Votroků v sezóně 2023/24

Aktuální zprávy

Za horizontem – 3. díl