Příchod na poslední chvíli! Votroci získali Daniela Haise

8. 9. 2023   |   Petr Šatalík
Management FC Hradec Králové využívá poslední den letního přestupového období. Pod Bílou věž přivádí z Českých Budějovic útočníka Daniela Haise. Mládežnický reprezentant podepsal na soutoku Labe s Orlicí víceletou smlouvu.

Příchod talentovaného fotbalisty komentuje Jiří Sabou.  „V posledním dni letního přestupového období se nám podařilo získat Daniela Haise, který k nám přestupuje z Českých Budějovic. Podepsal u nás dlouhodobou smlouvu, za což jsme velice rádi. Daniel je typologicky velmi zajímavý, je to 192 cm vysoký bijec na hrot útoku, který je zároveň velice poctivým hráčem s výborným charakterem, jenž má navíc i skvělé rychlostní předpoklady a dobrou orientaci v pokutovém území soupeře,říká sportovní ředitel Votroků. 

Současně potvrzuje, že nová akvizice by měla pomoci s produktivitou. Jako správný útočník pochopitelně umí dát gól. Na svůj mladý věk již nasbíral cenné zkušenosti v první lize a v mých očích je tedy hráčem, se kterým se do budoucna vyplatí pracovat tak, abychom dál rozvíjeli jeho přednosti,vysvětluje Jiří Sabou.

Komentář Viktora Koláře, šéfa fotbalové sekce agentury SPORT INVEST: „Dan Hais je velmi vzácným typem útočníka. Vysoký, silný, přitom výborně pohybově vybavený. Vedle fyzických dispozic se navíc ve dvaceti letech může pochlubit zdravým sebevědomím a především naprosto srovnaným žebříčkem priorit, ve kterém je fotbal na prvním místě. Má všechny předpoklady k tomu, aby se rozvinul ve skvělého ligového fotbalistu s mezinárodním potenciálem. Hradec jej sledoval dlouhodobě a při jeho přestupu prokázal velkou vůli i trpělivost. Dan v jeho dresu šanci dostane a bude pouze na něm, jak si s ní poradí.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Předprodej lístků na utkání s Mladou Boleslaví zahájen

Sestřih ze zápasu

Sestřih utkání: FC Hradec Králové vs. FK Teplice

Aktuální zprávy

Chance Liga nabírá na obrátkách, Votroci zamíří do Plzně!