Ondřej Šašinka definitivně Votrokem

6. 7. 2023   |   FC Hradec Králové
Transfer dotažen. Ondřej Šašinka, který se od začátku přípravy chystá na nový ročník FORTUNA:LIGY s dalšími svěřenci Jozefa Webera, je nyní oficiálně fotbalistou královéhradeckého FC. Pod Bílou věž dorazil z Ostravy, ačkoliv v předchozí sezóně působil v dresu Slovácka. Barvy Baníku nově oblékne Filip Kubala.

Ondro, tvůj přestup pod Bílou věž byl dotažen, máš z toho radost?
Určitě, angažmá v Hradci pro mě představuje novou výzvu, kterou ve své kariéře potřebuju. Jsem rád, že tu mohu být. Delší dobu jsem strávil na hostováních, cítím, že teď patřím do klubu, kde se mnou počítají.

Už jsi měl možnost nahlédnout také do nové arény. Jak se ti líbí?
Byl jsem tam jen na skok, ale musím říct, že vypadá opravdu skvěle. Věřím, že v Hradci teď bude o fotbal velký zájem. Doufám, že nás dorazí podpořit co největší počet fanoušků, kteří vytvoří parádní atmosféru.

V předcházejícím ročníku jsi oblékal dres Slovácka, jak jsi vnímal Votroky?
Hradec byl nepříjemným soupeřem pro každé mužstvo v lize. Na podzim jsem proti němu hrál oba zápasy a ani jeden z nich nebyl snadný. Pokaždé jsme vyhráli o gól, při druhém utkání nám pomohla penalta.

Znáš se s někým z kádru trochu víc? S Pavlem Bajzou jste působili ve Slovácku...
Ano, s Bajzičem jsme se potkali v Uherském Hradišti. S Klímičem (Jakubem Klímou) a Ferym (Františkem Čechem) jsme zase byli v mládežnických reprezentacích, takže pár kluků už jsem znal z dřívějška.

Čeho bys chtěl v Hradci dosáhnout?
Rozhodně chci strávit co nejdelší čas na hřišti. Jsem útočník, takže doufám, že mužstvu pomůžu svým výkonem a taky nějakým tím gólem.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Poslední kolo základní části! Pod Lízátka přijede pražská Slavia

Aktuální zprávy

Votroky bude proti Slavii povzbuzovat vyprodaná Malšovická aréna

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků