Votroci dali všem mládežníkům památeční trička

11. 5. 2021   |   FC Hradec Králové
Video, kterým hráči a hráčky Fotbalové akademie podpořili áčko Votroků na cestě za postupem do ligy, očividně zafungovalo. A tak poté, co svěřenci Zdenka Frťaly stvrdili účast mezi elitou, odměnili malé fotbalisty a fotbalistky památečními tričky, které oslavují jejich návrat k tréninku.

„Celá Fotbalová akademie vám drží palce,“ znělo v kabině A týmu z videa, které pro Votroky natočili mládežníci, aby je podpořili na cestě za postupem. A zabralo to. Na hráčích áčka zanechala podpora stopy, o víkendu v utkání proti Dukle si připsali desátou výhru v řadě a zajistili si prvoligový statut pro příští sezonu.

Video si připomeňte zde:

Dobré skutky mají být odměněny – a to platilo i tentokrát. Každá kategorie Fotbalové akademie má v A týmu dvojici patronů, ti vzali tašky s památečními tričky s textem JSME ZPĚT VE HŘE!, jež oslavují návrat dětí ke sportování, a rozvezli je na tréninky. „Video nás moc potěšilo. Hlavně nás překvapilo, kolik dětí se do něj zapojilo. Cítili jsme od nich hroznou podporu, tak jsme se jim chtěli odvděčit. Z triček měly děti velkou radost, hlavně ale asi z toho, že jsou zpátky na hřišti,“ říká Patrik Vízek, který spolu s Radimem Ottmarem drží patronát nad týmem U9.

„Bylo to příjemné překvapení, potěšilo nás, že od áčka přišla taková odezva. Klukům se to moc líbilo,“ usmívá se Martin Štěpán, šéftrenér žákovských kategorií.

Trenérům dívčích týmů a Fotbalové školičky předal trička pro všechny generální manažer klubu Richard Jukl.

Fotografie z předání triček si prohlédněte ve fotogalerii.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Stanislav Hejkal: Jsou tu mladí, hladoví kluci, to mám rád

Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky k přípravným utkáním

Aktuální zprávy

JAKO CUP ovládla Olomouc