DŮLEŽITÉ informace k utkání s Duklou

6. 5. 2021   |   FC Hradec Králové
V sobotu odpoledne čeká Votroky televizní utkání s Duklou Praha. Přímo na stadion smí klub v souladu s dohodou mezi LFA a MZ ČR pustit pouze dlouhodobé partnery klubu a majitele permanentek za splnění přesných podmínek. Abychom usnadnili jejich splnění, zajistili jsme mobilní testovací laboratoř, která bude k dispozici před vstupem do areálu.

Kdo může na stadion?

Dlouhodobí partneři klubu, mezi které se v rámci pilotního projektu LFA řadí i majitelé VŠECH permanentek na podzim 2020, jejichž platnost jsme prodloužili pro jaro 2021.


Čím je nutné prokázat se u vstupu?

A) Lékařskou zprávou o prodělané nákaze COVID-19 během posledních 90 dnů.

B) Certifikátem MZ ČR o absolvovaném očkování, přičemž od aplikace poslední dávky uběhlo minimálně 14 dnů.

C) Negativním výsledkem antigenního nebo PCR testu na COVID-19. TESTOVACÍ MÍSTO BUDE I PŘED ZÁPASEM PŘÍMO PŘED STADIONEM. Test trvá přibližně deset minut, je NEINVAZIVNÍ a hradí ho zdravotní pojišťovna. Budete-li chtít tento test využít, vezměte si s sebou kartičku zdravotní pojišťovny a přijďte s časovým předstihem.

Před vstupem na stadion musejí zároveň všechny osoby podstoupit bezkontaktní změření teploty a vyplnit screeningový dotazník – pro urychlení si ho můžete stáhnout ZDE a vyplnit předem.

S organizací utkání souvisí i možnost, že si Votroci v případě výhry definitivně zajistí první místo v tabulce a postup. V případě této eventuality bohužel klub nemůže vzhledem k platným protiepidemickým opatřením organizovat žádné oslavy s fanoušky. Prosíme o pochopení a respektování všech nařízení.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

V sobotu změří Votroci síly s Bohemians

Rozhovory

Stanislav Hejkal: Jsou tu mladí, hladoví kluci, to mám rád

Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky k přípravným utkáním