Proti Dukle i s testovanými hráči

25. 1. 2021   |   FC Hradec Králové
Votroky čeká poslední zápas zimní Tipsport ligy, v úterý v Horních Počernicích změří síly s Duklou. Budou u toho i dva hráči, kteří přišli do Hradce v pondělí na zkoušku. Utkání začíná v 10.30 a přímým přenosem ho bude vysílat stanice Nova Sport 1.

V sobotu se vrátili z kondičního soustředění, v neděli měli volno, po jednom pondělním tréninku se Votroci opět vrátí k fotbalu. Jejich soupeřem v zimní Tipsport lize bude Dukla Praha. „Jsme rádi, že jsme v pátek mohli využít hřiště ve Vrchlabí. Hráči ale určitě budou mít těžší nohy. Tohle je takový aktivační týden, zaměřený z osmdesáti procent na kondiční přípravu nespecifickou formou, z dvaceti specifickou spojenou s fotbalem. V podobném mikrocyklu budeme pokračovat ještě týden,“ předpovídá hlavní trenér Zdenko Frťala.

Tomu se ukážou i dva hráči, kteří se v pondělí k Votrokům připojili na zkoušku – pětadvacetiletý Černohorec Miloš Vučić, který naposledy působil v Budućnosti Podgorica je pravý obránce nebo záložník, devatenáctiletý Nigérijec Seun Egbewole přiletěl z akademie v Lagosu a je zvyklý hrát na pozici levého, případně pravého křídla. „Určitě dostanou dost prostoru na to, aby nám ukázali, co v nich je,“ slibuje Frťala.

Utkání proti Dukle Praha se hraje od 10.30 na hřišti s umělou trávou v Horních Počernicích bez přítomnosti diváků. Přímým přenosem ho vysílá stanice Nova Sport 1.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Richard Jukl: RFA je významný krok pro celý kraj

Rozhovory

Pavel Dvořák: S takovým soupeřem musíš dát všechno

Reportáž

Votroci po boji padli s Plzní