Na utkání s Třincem můžou přijít platící permanentkáři

27. 5. 2020   |   FC Hradec Králové
V sobotu 30. 5. čeká Votroky první domácí zápas po pauze způsobené koronavirovou pandemií, na Malšovický stadion přijede Třinec. Tou dobou budou stále platit přísná bezpečnostní opatření omezující počet osob na sportovních akcích na 300, proto můžeme umožnit vstup na stadion pouze divákům se zakoupenou permanentní vstupenkou. Všechny důležité informace najdete v článku níže.

VSTUP NA STADION

Vzhledem k bezpečnostním opatřením nařízeným vládou ČR a LFA je povolená účast na sportovních akcích maximálnímu počtu 300 osob. To znamená, že vstup na stadion na zápas s Třincem můžeme v tuto chvíli umožnit pouze MAJITELŮM ZAKOUPENÝCH PERMANENTNÍCH VSTUPENEK (nikoli těm, kteří mají permanentky pro partnery, legendy nebo služební). Předpokládáme, že s rozvolňováním opatření v blízké budoucnosti bude umožněn vstup na zápas i dalším skupinám fanoušků.

PŘÍMÝ PŘENOS

Díky jednání LFA s firmou Pragosport, majitelem TV práv, smíme vysílat domácí utkání přímým přenosem na klubovém webu. V sobotu tedy budete moci sledovat zápas s Třincem na těchto stránkách.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Diváci na stadionu budou moci využít občerstvení z jednoho výdejového okénka na pravé straně východní tribuny.

ČERNOBÍLÝ GÓL

Zápasový bulletin tiskneme v menším rozsahu než obvykle a v omezeném nákladu. Na stadionu bude k dispozici zdarma.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

Votroky čeká první kolo MOL Cupu

Rozhovory

Zdenko Frťala: Se soustředěním jsem spokojený na sto procent

Tisková zpráva

O víkendu hostí Hradec JAKO Cup

×
Dnes v 17:00 | A tým
FK Náchod
FC Hradec Králové