B-tým zná rozpis jara. Pokusí se navázat na vydařený závěr přípravy

21. 2. 2024   |   Adam Mitáš
Zatímco A-tým má vstup do druhé poloviny sezóny za sebou, rezervu čeká v následujících týdnech. Svěřenci trenérů Rolka a Krmaše vstoupí do druhé části ročníku v sobotu 2. března. V prvním ligovém zápase roku 2024 se jim do cesty postaví Přepeře. Ještě před začátkem soutěže prověří Votroky v posledním přípravném klání rezerva pražských Bohemians.

Na patnáctém místě s třinácti získanými body zakončila rezerva Votroků první část aktuální sezóny, když v posledním utkání minulého roku nestačila na vedoucí mužstvo Velvar. Do klíčové jarní fáze ČFL vstoupí Hradečtí již za deset dní. Stane se tak na hřišti týmu FK Přepeře, což je přímý konkurent Východočechů v boji o záchranu. Má totiž na kontě stejný počet bodů jako mužstvo z města pod Bílou věží.

Druhá polovina ročníku slibuje napínavý souboj. Hradec na předposledním místě ztrácí pouhých šest bodů na osmý B-tým libereckého Slovanu. Na momentálně poslední rezervu Teplic mají Východočeši náskok bodů čtyř. Votroci odehráli v zimní přípravě sedm přátelských zápasů. V posledních čtyřech z nich zvítězili, postupně zdolali Uničov (MSFL) a tři divizní celky – Ústí nad Orlicí, Vrchovinu a B-tým Chrudimi.

Finální zkouška před prvním ligovým zápasem je na programu v neděli 25. února, kdy Votroci sehrají generálku proti rezervě Bohemians. Již v neděli 24. března odehrají Hradečtí třaskavé východočeské derby proti B-týmu Pardubic. Závěrečné střetnutí ligy s Velvary je naplánováno na 9. června.

Start jarní části ČFL – FC Hradec Králové "B"

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Poslední kolo základní části! Pod Lízátka přijede pražská Slavia

Aktuální zprávy

Votroky bude proti Slavii povzbuzovat vyprodaná Malšovická aréna

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků