FC Hradec Králové - mládež, z.s. U13 - sezóna 2020/2021
Horní řada zleva: Vojtěch Tománek, Ondřej Mráček, Vojtěch Polák, Antonín Thiele, Tomáš Poděbradský, Ondřej Kabele, Tymon Peterko
Prostřední řada zleva: Jan Moucha, Daniel Václavík, Franciscus Jirka van Dijk, Pavel Turek, Tobiáš Čermák, Jiří Kopčil, Štěpán Mareš, Milan Školník
Dolní řada zleva: Vojtěch Matuška, Denny Valenta, Matěj Fejgl, Petr Blažek - trenér, Ondřej Tykva - trenér, Lukáš Vaněk, Tomáš Vacek, Václav Vančák
REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2020/2021
hlavní trenér:
PETR BLAŽEK
tel.: +420 721 475 556
email: blazekpetr0@gmail.com
asistent trenéra:
ONDŘEJ TYKVA
tel.: +420 723 388 255
email: ondrej.tykva@zssever.cz
asistent trenéra:
JAN VOBEJDA
tel.: +420 732 562 099
email: JanVobejda@seznam.cz
DŮLEŽITÉ INFORMACE:
Začátek sezóny 2021/2022 kategorie U14 bude 14.7. 2021. Soustředění proběhne 25-30.7. 2021 v Dolním Újezdě.
přát., neděle 26. 7. 2020, Poznan Lech Poznan – FC Hradec Králové | 1:2 | Report | |
54´Thiele, 72ˇVáclavík (Turek) | |||
PU, čtvrtek 30. 7. 2020, Havlovice FK Náchod – FC Hradec Králové | 4:15 | Report | |
přát., úterý 4. 8. 2020, Dolní Újezd FC Hradec Králové – 1.FC Slovácko | 15:3 | Report | |
4´Polák (Matuška), 8´Polák (Matuška), 9´Čermák (Polák), 24´Polák (Vacek), 28´Vacek (Čermák), 34´ Polák, 38´Matuška (Kopčil), 39´vlastní, 41´Václavík, 47´Mráček, 51´Václavík, 63´Mráček (Vacek), 69´Mareš, 73´Polák (Mráček), 75´Kabele | |||
přát., středa 5. 8. 2020, Dolní Újezd FC Hradec Králové – TJ Svitavy | 10:2 | Report | |
4´Kabele (Vančák), 12´Vančák (Fejgl), 20 ´Polák, 23´van Dijk (Valenta), 29´Polák (Fejgl), 37´Fejgl (Matuška), 53´Thiele, 59´Vančák (Polák), 60´Polák (Mráček), 70´Matuška (Fejgl) | |||
přát., neděle 9. 8. 2020, Ostrava FC Baník Ostrava – FC Hradec Králové | 3:5 | Report | |
5ˇČermák (Vacek), 33´Polák (Čermák), 43´Polák (Vacek), 45´Vaněk (pen.), 47´Wenke (Jirásek) | |||
přát., neděle 9. 8. 2020, Ostrava 1.FC Slovácko – FC Hradec Králové | 3:7 | Report | |
17ˇVáclavík (Mareš), 20´Polák, 22´Polák (Thiele), 33´Polák (Kopčil), 37´Václavík (Wenke), 39´Václavík (Wenke), 42´Čermák | |||
přát., středa 19. 8. 2020, Náchod FK Náchod – FC Hradec Králové | 17:00 | ||
1. kolo, sobota 22. 8. 2020, Astonka FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové | 1:11 | Report | |
12´van Dijk (Polák), 18´Václavík (Polák), 32´Čermák, 38´Thiele (Tománek), 47´Thiele (Polák), 52´van Dijk (Václavík), 69´Tománek (Polák), 72´Václavík (Peterko), 80´Polák (Peterko), 81´Thiele (Kopčil), 89´Polák (Fejgl) | |||
přát., neděle 23. 8. 2020, Háječek FC Hradec Králové – SK Slavia Praha | 7:6 | Report | |
7ˇVáclavík, 27´Polák (Čermák), 29´Polák (Tománek), 45´Polák (Václavík), 50´van Dijk (Thiele), 60´Polák, 72´Polák (Čermák) | |||
2.kolo, neděle 30. 8. 2020, Háječek FC Hradec Králové – TJ Svitavy | 23:3 | Report | |
2´Peterko, 5ˇPolák (Čermák), 10´Čermák (Polák), 16´Polák, 20´Tománek, 21´Valenta (Vaněk), 23´van Dijk, 24´Polák, 26´Čermák (Tománek), 28´Fejgl (Peterko), 29´Fejgl (Peterko), 36´Peterko (van Dijk), 45´Čermák, 49´Tománek (Polák), 53´Polák, 53´van Dijk (Fejgl), 55´Moucha (pen.), 57´Thiele, 58´Thiele (Fejgl), 64´Polák, 66´ Polák (Čermák), 73´Thiele, 86´Tománek (Peterko) | |||
3. kolo, neděle 6. 9. 2020, Vodranty FK Čáslav – FC Hradec Králové | 4:6 | Report | |
25´Polák (Fejgl), 46´Valenta (Polák), 65´Kabele (Polák), 70´Václavík (Polák), 83´Kabele (Tománek), 90´Kabele (Polák) | |||
5. kolo, středa 9. 9. 2020, Slávie HK FC Slávie Hradec Králové – FC Hradec Králové | 1:26 | Report | |
4´Peterko,8´Polák,15´Václavík (Thiele), 16´Polák (Kopčil), 17´Tománek (Kopčil), 21´Kabele (Polák), 23´Polák (Kabele), 25´van Dijk (Fejgl), 26´Vaněk (Peterko), 27´Fejgl (Vaněk), 28´Václavík (Peterko), 31´Kabele (Polák), 34´Polák (Kabele), 44´Polák, 47´Polák (Poděbradský), 52´Kopčil (Tománek), 54´Václavík, 55´Kopčil (Václavík), 56´Peterko (Vaněk), 59´Polák (Peterko), 68´Kopčil (Václavík), 74´Vaněk (Kabele), 78´Tománek, 80´Tománek (Kopčil), 82´Thiele (Valenta), 85´Polák | |||
přát., sobota 12. 9. 2020, Háječek FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905 | 6:2 | Report | |
18´Polák (Václavík), 24´Václavík (Polák), 28´Fejgl (Kabele), 39´Wenke, 60´Polák (Kabele), 76´Vacek (Václavík) | |||
přát., neděle 20. 9. 2020, Eden SK Slavia Praha – FC Hradec Králové | 0:5 | Report | |
28´Polák, 35´Matuška (Fejgl), 51´Polák (pen.), 56´Matuška, 77´Polák (Fejgl) | |||
přát., neděle 27. 9. 2020, Mladá Boleslav FC Slovan Liberec – FC Hradec Králové | 0:3 | Report | |
16´Václavík (Mráček), 23´Peterko (Poděbradský), 26´Vacek (Čermák) | |||
přát., neděle 27. 9. 2020, Mladá Boleslav FK Teplice – FC Hradec Králové | 1:3 | Report | |
4´Václavík, 10´Matuška (Tománek), 12´Fejgl (Peterko) | |||
Turnaj, neděle 27. 9. 2020, Ml. Boleslav FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové | 0:6 | Report | |
9´Václavík (Tománek), 12´Poděbradský (Mareš), 15´Čermák (Fejgl), 27´Matuška (Václavík), 29´Fejgl (Matuška), 35´Čermák (Peterko) | |||
Turnaj, středa 30. 9. 2020, Eden SK Slavia Praha – FC Hradec Králové | |||
8.kolo, sobota 10. 10. 2020, Hlušice RMSK Cidlina – FC Hradec Králové | 3:5 | Report | |
přát., neděle 11. 10. 2020, Háječek FC Hradec Králové – FC Slovan Liberec | 18:2 | Report | |
Interliga, sobota 17. 10. 2020, Háječek FC Hradec Králové – FC Hradec Králové | 11:00 | ||
9.kolo, neděle 18. 10. 2020, Háječek FC Hradec Králové – FK Pardubice | 10:00 | ||
triangl, sobota 24. 10. 2020, Ostrava FC Baník Ostrava – FC Hradec Králové | |||
přát., sobota 31. 10. 2020, UMT Malšák FC Hradec Králové – FC Baník Ostrava | |||
neděle 1. 11. 2020, UMT Malšák FC Hradec Králové – MFK Trutnov | 10:00 |
Následující akce:
Mistrovské utkání:
Datum: sobota 10.10. 2020
Místo: Hlušice
Soupeř: RMSK Cidlina Nový Bydžov U13
Nominace: Školník, Mareš, Václavík, Vacek, Vaněk, Fejgl, Čermák, van Dijk, Tománek, Polák, Thiele, Peterko
Volno/zranění:
Sraz: 8:00 v kabině, 8:15 odjezd klubovým autobusem
Datum: neděle 11.10. 2020
Místo: Háječek
Soupeř: FC Slovan Liberec U13
Nominace: Školník, Matuška, Syrovátka, Václavík, Vacek, Valenta, Čermák, Kopčil, Tománek, Polák, Kabele, Thiele, Peterko
Sraz: 11:00 v kabině - POZOR změna, hrajeme až od 12:00.
Týdenní plán (12.10. - 18.10.) - služba: Školník, Thiele, Tománek
pondělí 12.10. - VOLNO
úterý 13.10. - odpolední TJ (UMT Slávie) - 14:30 - 16:00
středa 14.10. - odpolední TJ (UMT Slávie) - 14:30 - 16:00
čtvrtek 15.10. - VOLNO
pátek 16.10. - odpolední TJ (UMT Slávie) - 14:00 - 15:30
sobota 17.10. - VOLNO
neděle 18.10. - VOLNO