Horní řada zleva: Lukáš Macek, Jan Kosař, Jakub Starý, Filip Petr, Tomáš Balucha, Michal Gajda, Šimon Štěpán
Prostřední řada zleva: Jakub Placák, Tomáš Jirásek, Petr Dvořák, Eduard Wenke, Kryštof Sláma, Jan Zadrobílek, Lukáš Gavula, Matěj Šťovíček
Dolní řada zleva: Adam Jiroušek, Jakub Růžička, Václav Plocek, Václav Voltr, Pavel Koblása - trenér, Vladimír Píro - trenér, Matyáš Novák, Casey Coggan, Matyáš Matějů, Michal Drábek
FC Hradec Králové , a.s. U12
REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2020/2021
trenér:
PAVEL KOBLÁSA
tel.: +420 736 161 214
email: p.koblasa8@gmail.com
asistent trenéra:
PETR BLAŽEK
tel.:+420 721 475 556
email: blazekpetr0@gmail.com
asistent trenéra:
VLADIMÍR PÍRO
tel.: +420 737 017 243
email: vladimirpiro@seznam.cz
DŮLEŽITÉ INFORMACE
Začátek přípravy v U13 bude 19.7.2021. Soustředění proběhne v termínu 1.8. - 6.8.2021. Účast všech nutná!!
VT, úterý 4. 8. 2020, Dolní Újezd FC Hradec Králové – 1.FC Slovácko | 8:2 | Report | |
přát., neděle 9. 8. 2020, Ostrava FC Hradec Králové – 1.FC Slovácko | 3:7 | Report | |
přát., úterý 18. 8. 2020, Dolní Újezd FC Hradec Králové – TJ Svitavy | 11:3 | Report | |
MU, neděle 30. 8. 2020, Háječek FC Hradec Králové – TJ Svitavy | 15:5 | Report | |
MU, neděle 13. 9. 2020, Háječek (U13) FC Hradec Králové – FK Kolín | 7:4 | Report | |
MU, neděle 4. 10. 2020, Háječek (U13) FC Hradec Králové – FK Náchod | 3:6 | Report | |
přát., středa 7. 10. 2020, Háječek (U13) FC Hradec Králové – TJ Sokol Třebeš | 9:1 | Report | |
přát., sobota 5. 6. 2021, Háječek FC Hradec Králové – SK Sigma Olomouc | |||
VT, sobota 19. 6. 2021, Ostrava FC Hradec Králové – FC Hradec Králové | |||
VT, neděle 20. 6. 2021, Ostrava FC Hradec Králové – FC Hradec Králové |
Následující akce
Laser Game - zakončení sezóny
Datum: 17.6.2021 (15:00 - 17:00)
Sraz: 14:45 před Laser Game HK
S sebou: 200 Kč na hru
VT - Baník CUP
Datum: 19.6 - 20.6.2021
Místo: Ostrava
Odjezd: v pátek 18.6. vlakem - sraz: 15:00 na Hl. nádraží Pardubice
Příjezd v neděli 20.6. vlakem - návrat: 18:32 na Hl. nádraží Pardubice
Nominace: Jiroušek, Gajda, Šťovíček, Makovský, Okrouhlický, Matějů, Gavula, Plocek, Starý, Sláma, Zadrobílek, Voltr, Růžička
Náhradníci: Jirásek, Novák
Startovné: 900 Kč/hráč (ubytování, doprava, plná penze)
Týdenní plán (14.6. - 20.6.2021) - triko: zelené (služba: Starý, Voltr, Zadrobílek)
pondělí 14.6. - VOLNO
úterý 15.6. - ranní TJ 8:00 - 9:30 (hala ZŠ Sever) / odpolední TJ 14:00 - 16:00 (Háječek)
středa 16.6. - odpolední TJ - 14:00 - 16:00 (Háječek)
čtvrtek 17.6. - ranní TJ 9:20 - 10:50 (Háječek) / zakončení sezóny na Laser - Game 15:00 - 17:00
pátek 18.6. - VOLNO /příp. odjezd Ostrava
sobota 19.6. - VT - Ostrava
neděle 20.6. - VT - Ostrava