FC Hradec Králové - mládež, z.s. U12 - sezóna 2019/2020
Horní řada zleva: Školník Milan, Fejgl Matěj, Van Dijk Franciscus, Čermák Tobiáš, Polák Vojtěch, Thiele Antonín, Kabele Ondřej, Poděbradský Tomáš, Peterko Tymon, Turek Pavel, Mareš Štěpán, Moucha Jan
Dolní řada zleva: Vančák Václav, Matuška Vojtěch, Valenta Denny, Václavík Daniel, Blažek Petr (trenér), Pěnkava Zdeněk (trenér), Vaněk Lukáš, Tománek Vojtěch, Kopčil Jiří, Vacek Tomáš
Na snímku chybí: Mráček Ondřej
REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2019/2020
hlavní trenér:
PETR BLAŽEK
tel.: +420 721 475 556
email: blazekpetr0@gmail.com
asistent trenéra:
ZDENĚK PĚNKAVA
tel.: +420 777 322 318
email: penkava.z@seznam.cz
vedoucí mužstva:
DAVID MOUCHA
tel.: +420 608 070 897
email: dave.moucha@seznam.cz
DŮLEŽITÉ INFORMACE:
V termínu 4-5.4. turnaj Berlín.
Příprava na sezónu kategorie U13 začne v pondělí 27.7. 2020. Letní soustředění proběhne v termínu 2.8. - 7.8., účast nutná!
přát., sobota 7. 3. 2020, Brno FC Zbrojovka Brno – FC Hradec Králové | 1:13 | Report | |
přát., středa 26. 2. 2020, Nymburk SK Slavia Praha – FC Hradec Králové | 2:2 | Report | |
přát., sobota 22. 2. 2020, Trenčín FC Baník Ostrava – FC Hradec Králové | 1:6 | Report | |
přát., sobota 15. 2. 2020, UMT Pastelka FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové | 8:3 | Report | |
přát., sobota 15. 2. 2020, UMT Pastelka MFK Vítkovice – FC Hradec Králové | 4:3 | Report | |
přát., neděle 9. 2. 2020, UMT Malšák FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905 | 6:3 | Report | |
přát., neděle 9. 2. 2020, UMT Malšák FC Hradec Králové – SK Sigma Olomouc | 9:4 | Report | |
přát., neděle 2. 2. 2020, Warszawa Varsovia Warszawa – FC Hradec Králové | 7:8 | Report | |
Triangl, sobota 1. 2. 2020, Varšava Legia Warszawa – FC Hradec Králové | 1:1 | Report | |
přát., neděle 26. 1. 2020, UMT Malšák FC Hradec Králové – FK Teplice | 19:2 | Report | |
přát., sobota 25. 1. 2020, Lubin Zaglebie Lubin – FC Hradec Králové | 2:4 | Report | |
přát., sobota 18. 1. 2020, Jihlava, Na Stoupách FC Vysočina Jihlava – FC Hradec Králové | 3:7 | Report | |
přát., neděle 1. 12. 2019, UMT Malšák FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905 | 6:4 | Report | |
přát., neděle 24. 11. 2019, Liberec FC Slovan Liberec – FC Hradec Králové | 3:10 | Report | |
1.kolo, sobota 16. 11. 2019, Vodranty UMT FK Čáslav – FC Hradec Králové | 2:16 | Report | |
13.kolo, neděle 3. 11. 2019, Háječek FC Hradec Králové – TJ Svitavy | 18:3 | Report | |
12.kolo, sobota 26. 10. 2019, Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové | 8:5 | Report | |
přát., sobota 19. 10. 2019, Háječek FC Hradec Králové – FK Mladá Boleslav | 18:3 | Report | |
8. kolo, středa 16. 10. 2019, Vysoké Mýto SK Vysoké Mýto – FC Hradec Králové | 2:15 | Report | |
přát., středa 9. 10. 2019, Háječek FC Hradec Králové – FK Kolín | 32:15 | Report | |
9.kolo, neděle 6. 10. 2019, Háječek FC Hradec Králové – FK Pardubice | 19:5 | Report | |
přát., středa 25. 9. 2019, Náchod FK Náchod – FC Hradec Králové | 3:6 | Report | |
7.kolo, neděle 22. 9. 2019, Háječek FC Hradec Králové – RMSK Cidlina | 17:1 | Report | |
6.kolo, neděle 15. 9. 2019, Náchod FK Náchod – FC Hradec Králové | 1:18 | Report | |
přát., středa 11. 9. 2019, Háječek FC Hradec Králové – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou | 14:5 | Report | |
4.kolo, neděle 1. 9. 2019, Praha, Koloděje FK Viktoria Žižkov – FC Hradec Králové | 4:23 | Report | |
3.kolo, sobota 24. 8. 2019, Hlinsko FC Hlinsko – FC Hradec Králové | 3:6 | Report | |
přát., středa 21. 8. 2019, Háječek FC Hradec Králové – SK Slavia Praha | 12:5 | Report | |
přát., sobota 17. 8. 2019, Praha, Běchovice Bohemians Praha 1905 – FC Hradec Králové | 5:17 | Report | |
přát., středa 14. 8. 2019, Dolní Újezd FC Hradec Králové – FC Zbrojovka Brno | 18:4 | Report | |
přát., středa 31. 7. 2019, Pardubice FK Pardubice – FC Hradec Králové | 1:5 | Report |
Následující akce:
Přátelské utkání:
Datum: úterý 10.3. 2020
Místo: Nový Bydžov, UMT Chudonice
Soupeř: RMSK Cidlina Nový Bydžov U13
Nominace: VŠICHNI - s sebou tréninkové věci!
Volno/zranění: Matuška, Mareš, Mráček, Vančák
Sraz: 14:00 na Háječku, odjezd klubovým autobusem
Týdenní plán (9.3. - 15.3.) - služba: Peterko, Polák, Poděbradský
pondělí 9.3. - regenerační TJ (bazén/hala Sever) - 14:00 - 15:00
úterý 10.3. - dopolední TJ 6. třída (UMT Sever) - 8:15 - 9:30, dopolední TJ 5. třída (UMT Sever) - 12:00 - 13:00, PU: RMSK Cidlina Nový Bydžov (odjezd 14:00 Háječek, výkop 16:00)
středa 11.3. - dopolední TJ - VOLNO, odpolední TJ (UMT Sever) - 14:00 - 16:00
čtvrtek 12.3.- VOLNO
pátek 13.3. - odpolední TJ (UMT Sever) - 14:00 - 16:00
sobota 14.3. - VOLNO
neděle 15.3. - PU: FK Pardubice, FC Baník Ostrava (sraz 12:45 na Háječku) - ZRUŠENO!!!