FC Hradec Králové U12


FC Hradec Králové - mládež, z.s. U12 - sezóna 2019/2020

Horní řada zleva: Školník Milan, Fejgl Matěj, Van Dijk Franciscus, Čermák Tobiáš, Polák Vojtěch, Thiele Antonín, Kabele Ondřej, Poděbradský Tomáš, Peterko Tymon, Turek Pavel, Mareš Štěpán, Moucha Jan

Dolní řada zleva: Vančák Václav, Matuška Vojtěch, Valenta Denny, Václavík Daniel, Blažek Petr (trenér), Pěnkava Zdeněk (trenér), Vaněk Lukáš, Tománek Vojtěch, Kopčil Jiří, Vacek Tomáš

Na snímku chybí: Mráček Ondřej

REALIZAČNÍ TÝM PRO SEZÓNU 2019/2020

hlavní trenér:
PETR BLAŽEK
tel.: +420 721 475 556
email: blazekpetr0@gmail.com

asistent trenéra:
ZDENĚK PĚNKAVA
tel.: +420 777 322 318
email: 
penkava.z@seznam.cz

vedoucí mužstva:

DAVID MOUCHA
tel.: +420 608 070 897
email: dave.moucha@seznam.cz


DŮLEŽITÉ INFORMACE:

V termínu 4-5.4. turnaj Berlín.

Příprava na sezónu kategorie U13 začne v pondělí 27.7. 2020. Letní soustředění proběhne v termínu 2.8. - 7.8., účast nutná!


přát., středa 31. 7. 2019, Pardubice
FK PardubiceFC Hradec Králové
1:5Report
přát., sobota 10. 8. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Vysočina Jihlava
17:0Report
přát., středa 14. 8. 2019, Dolní Újezd
FC Hradec KrálovéFC Zbrojovka Brno
18:4Report
přát., sobota 17. 8. 2019, Praha, Běchovice
Bohemians Praha 1905FC Hradec Králové
5:17Report
přát., středa 21. 8. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéSK Slavia Praha
12:5Report
3.kolo, sobota 24. 8. 2019, Hlinsko
FC HlinskoFC Hradec Králové
3:6Report
4.kolo, neděle 1. 9. 2019, Praha, Koloděje
FK Viktoria ŽižkovFC Hradec Králové
4:23Report
5.kolo, neděle 8. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Sellier&Bellot Vlašim
11:0Report
přát., středa 11. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Spartak Rychnov nad Kněžnou
14:5Report
6.kolo, neděle 15. 9. 2019, Náchod
FK NáchodFC Hradec Králové
1:18Report
7.kolo, neděle 22. 9. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéRMSK Cidlina
17:1Report
přát., středa 25. 9. 2019, Náchod
FK NáchodFC Hradec Králové
3:6Report
9.kolo, neděle 6. 10. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Pardubice
19:5Report
přát., středa 9. 10. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Kolín
32:15Report
10.kolo, sobota 12. 10. 2019, Chrudim
MFK ChrudimFC Hradec Králové
0:22Report
8. kolo, středa 16. 10. 2019, Vysoké Mýto
Vysoké MýtoFC Hradec Králové
2:15Report
přát., sobota 19. 10. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
18:3Report
11.kolo, neděle 20. 10. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéMFK Trutnov
9:0Report
12.kolo, sobota 26. 10. 2019, Mladá Boleslav
FK Mladá BoleslavFC Hradec Králové
8:5Report
2.kolo, středa 30. 10. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Kolín
30:0Report
13.kolo, neděle 3. 11. 2019, Háječek
FC Hradec KrálovéTJ Svitavy
18:3Report
1.kolo, sobota 16. 11. 2019, Vodranty UMT
FK ČáslavFC Hradec Králové
2:16Report
přát., neděle 24. 11. 2019, Liberec
FC Slovan LiberecFC Hradec Králové
3:10Report
přát., neděle 1. 12. 2019, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéBohemians Praha 1905
6:4Report
přát., sobota 18. 1. 2020, Jihlava, Na Stoupách
FC Vysočina JihlavaFC Hradec Králové
3:7Report
přát., sobota 25. 1. 2020, Lubin
Zaglebie LubinFC Hradec Králové
2:4Report
přát., neděle 26. 1. 2020, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéFK Teplice
19:2Report
Triangl, sobota 1. 2. 2020, Varšava
Legia WarszawaFC Hradec Králové
1:1Report
přát., neděle 2. 2. 2020, Warszawa
Varsovia WarszawaFC Hradec Králové
7:8Report
přát., neděle 9. 2. 2020, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéSK Sigma Olomouc
9:4Report
přát., neděle 9. 2. 2020, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéBohemians Praha 1905
6:3Report
přát., sobota 15. 2. 2020, UMT Pastelka
FK Mladá BoleslavFC Hradec Králové
8:3Report
přát., sobota 15. 2. 2020, UMT Pastelka
MFK VítkoviceFC Hradec Králové
4:3Report
miniturnaj, sobota 22. 2. 2020, Trenčín
AS TrenčínFC Hradec Králové
0:1Report
přát., sobota 22. 2. 2020, Trenčín
FC DAC 1904 Dunajská StredaFC Hradec Králové
0:4Report
přát., sobota 22. 2. 2020, Trenčín
FC Baník OstravaFC Hradec Králové
1:6Report
přát., středa 26. 2. 2020, Nymburk
SK Slavia PrahaFC Hradec Králové
2:2Report
přát., sobota 7. 3. 2020, Brno
FC Zbrojovka BrnoFC Hradec Králové
1:13Report
přát., neděle 15. 3. 2020, UMT Ohrazenice
FK PardubiceFC Hradec Králové
15:00
neděle 15. 3. 2020, UMT Ohrazenice
FC Baník OstravaFC Hradec Králové
16:00
14. kolo, sobota 21. 3. 2020, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéFK Čáslav
14:00
přát., sobota 28. 3. 2020, UMT Malšák
FC Hradec KrálovéFC Slovan Liberec
11:30
15. kolo, neděle 29. 3. 2020, Kolín
FK KolínFC Hradec Králové
10:00
16.kolo, neděle 5. 4. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Hlinsko
10:00
17.kolo, čtvrtek 9. 4. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Viktoria Žižkov
16:30
přát., neděle 12. 4. 2020, Eden
SK Slavia PrahaFC Hradec Králové
18.kolo, sobota 18. 4. 2020, Vlašim
FC Sellier&Bellot VlašimFC Hradec Králové
10:00
Minirepublika, středa 22. 4. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
11:00
19.kolo, neděle 26. 4. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Náchod
10:00
20.kolo, středa 29. 4. 2020, Hlušice
RMSK CidlinaFC Hradec Králové
17:00
přát., pátek 1. 5. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéBohemians Praha 1905
10:00
21.kolo, čtvrtek 7. 5. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéVysoké Mýto
16:30
Turnaj, sobota 9. 5. 2020, Vsetín
1.FC SlováckoFC Hradec Králové
08:00
Ondrášovka CUP, sobota 16. 5. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
09:00
Ondrášovka CUP, neděle 17. 5. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFC Hradec Králové
09:00
22.kolo, středa 20. 5. 2020, Pardubice
FK PardubiceFC Hradec Králové
16:00
23.kolo, neděle 24. 5. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéMFK Chrudim
10:00
Minirepublika, úterý 26. 5. 2020, Bratislava
ŠK Slovan BratislavaFC Hradec Králové
11:00
24.kolo, neděle 31. 5. 2020, Trutnov
MFK TrutnovFC Hradec Králové
16:00
25.kolo, sobota 6. 6. 2020, Háječek
FC Hradec KrálovéFK Mladá Boleslav
10:00
26.kolo, neděle 14. 6. 2020, Svitavy
TJ SvitavyFC Hradec Králové
10:00

Následující akce:

Přátelské utkání:

Datum: úterý 10.3. 2020
Místo: Nový Bydžov, UMT Chudonice

Soupeř: RMSK Cidlina Nový Bydžov U13
Nominace: VŠICHNI - s sebou tréninkové věci!
Volno/zranění: Matuška, Mareš, Mráček, Vančák
Sraz:
14:00 na Háječku, odjezd klubovým autobusem

Týdenní plán (9.3. - 15.3.) - služba: Peterko, Polák, Poděbradský

pondělí 9.3. - regenerační TJ (bazén/hala Sever) - 14:00 - 15:00
úterý 10.3. - dopolední TJ 6. třída (UMT Sever) - 8:15 - 9:30, dopolední TJ 5. třída (UMT Sever) - 12:00 - 13:00, PU: RMSK Cidlina Nový Bydžov (odjezd 14:00 Háječek, výkop 16:00)
středa 11.3. - dopolední TJ - VOLNO, odpolední TJ (UMT Sever) - 14:00 - 16:00
čtvrtek 12.3.- VOLNO
pátek 13.3. - odpolední TJ (UMT Sever) - 14:00 - 16:00
sobota 14.3. - VOLNO
neděle 15.3. - PU: FK Pardubice, FC Baník Ostrava (sraz 12:45 na Háječku) - ZRUŠENO!!!


Články


RozhovoryAleš Čvančara: Naděje sportu? Ocenění pro celou naši mládež
18. 2. 2020 - FC Hradec Králové, foto: Jakub Misík a FCHK

Reportáž„Hned nás zvali na další turnaje,“ říká kouč dvanáctky
20. 1. 2020 - FC Hradec Králové

MládežMinirepublika Olomouc
7. 11. 2019 - u12

MládežTurnaj Berlín
6. 10. 2019 - u12

MládežChampions Cup 2019 Slubice
1. 10. 2019 - u12

ReportážPrvní školní den – Votroci vítali děti na ZŠ Sever
2. 9. 2019 - FC Hradec Králové

RozhovoryKouč dvanáctky: Výhra na domácím turnaji je velký úspěch
6. 8. 2019 - FC Hradec Králové

Mládež - reportážTurnaj o pohár primátora města Hradce Králové
5. 8. 2019 - u12

Aktuální zprávyBANÍK CUP
23. 6. 2019 - u12

Aktuální zprávyOndrášovka CUP
22. 5. 2019 - u12

Nepřehlédněte

Historie

60 LET OD TITULU: Červenec a srpen

Sestřih ze zápasu

RETRO: FC Boby Brno – SK Hradec Králové 1:2

Rozhovory

Jakub Novický: Pracuju teď hlavně s počítačem