Zasloužené vítězství se pro neproměňování šancí rodilo na Meteoru těžko...

1:2
1:0

branky: 54' a 62' Horák Štěpán

FC Hradec Králové: Petera Maxmilián - Kareš Tomáš, Miňovský Filip (43' Fejgl Tomáš), Lubínek Jiří Lukáš, Rubák Matěj - Fejgl Tomáš (43' Hartman Maxim), Hampl Matěj, Chudý Petr, Lexman Petr (55' Černý Daniel) - Tobiška Ondřej (65' Machačka Šimon), Kosejk Filip (49' Horák Štěpán)

Martin Štěpán: Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, ale postupně jsme zazdili pět brankových příležitostí. Jak to tak bývá nedáš - dostaneš. Soupeř se v prvním poločase dostal dvakrát na naši polovinu a podařilo se mu skórovat. V poslední minutě se prosadil ze standardní situace. O poločase jsme hráče nabádali, aby zrychlili hru, protože jsme neustále hráli do zajištěné obrany a nebylo snadné se přes dobře organizovaný blok dostat. Druhý poločas začal lépe Meteor. Hned zkraje se dostal do vyložené příležitosti, kterou lapil Petera. Z následného výkopu jsme šli do situace 2:1, ale tu jsme vyřešili střelou dva metry nad. V dalších minutách jsme sice hráli s míčem, ale nedařilo se nám překonat obranný val. Obraz hry změnili střídající hráči, kteří naši hru oživili a výrazně se zasadili o to, že jsme osm minut před koncem skóre otočili. Závěr utkání jsme dohráli s míčem u nohy a naprosto zaslouženě jsme zvítězili.