FC Hradec Králové2:4

přát., sobota 25. 1. 2020, 17:00

2:4
1:3,1:0,0:1

13´Mráček (Václavík), 23´Václavík (Vacek), 27´Thiele (Václavík), 62´Vacek (Thiele)

Hodnocení: Odehráli jsme vynikající utkání ve vysokém tempu proti nesmírně kvalitnímu protivníkovi. V úvodních minutách jsme se prali s větším prostorem a novým systémem. Domácí nás v této době dost lacino potrestali z rohového kopu. Postupem času jsme získávali čím dál větší jistotu v kombinaci, pohybu a zcela po právu jsme utkání otočili na naši stranu, kdy se nejdříve pohotově prosadil Mráček po našem rohu, vzápětí Václavík proměnil nádhernou akci Tománek - Thiele - Vacek a v samostatném úniku se nemýlil. Již na tři jedna zvyšoval Thiele po další krásné akci Mareš - Václavík. Ve druhé třetině jsme naši převahu ještě zvýšili, dařilo se nám soupeř uzavřít na jeho polovinu, ale přes přehuštěný střed hřiště se nám těžko prosazovalo. Paradoxně jsme tuto třetinu prohráli 0:1, opět po rohovém kopu soupeře! Ve třetí třetině naše převaha nebyla tolik znatelná, i tak nám klid na kopačky dodala dorážka Vacka. V poslední minutě ještě podržel tým chycenou penaltou Školník. Pro nás velmi poučné utkání, které nás obohatilo o mnoho nových podmětů do další práce. Poděkování hráčům za výborné výkony a všem, kteří nám umožnili konfrontaci s polským soupeřem!