FC Hradec Králové2:10

19. kolo, neděle 13. 5. 2018, 10:00

2:10
0:4, 0:2, 2:4

7´Malý (Pšenička), 8´Žalud (Zámečník), 20´Sejkora (Rejman), 22´Sejkora, 31´Žalud (Malý), 41´Malý, 61´Šťastný (Rejman), 66´Malý (Šťastný), 76´Žalud (Šťastný), 89´Malý (Kijonka)

FC Hradec Králové: Novotný - Novák (45´Zámečník), Pšenička (45´Moravčík) - Vacek (45´Kijonka), Šťastný, Malý - Žalud (45´Havrda), Rejman (45´Sejkora)

Petr Blažek: V prvních pěti minutách jsme viděli vyrovnané utkání, kdy nás při jasné příležitosti domácích podržel skvělý Novotný. Do klidu nás dostaly dvě gólové situace v rozmezí dvou minut. Od té doby jsme byli lepším týmem, i když především v kombinaci jsme mohli být přesnější. Ve druhé třetině jsme utkání ovládali, zlepšili se v kombinační hře a soupeře téměř k ničemu nepustili. Poslední třetinu zahájila fantastická střela Šťastného, poté zvyšoval dobře hrající Malý na 8:0. Od této doby jsme trošku upustili a domácí si v krátkém sledu vypracovali několik vyložených šancí, které jsme se štěstím přežili. I přesto jsme v posledních pěti minutách inkasovali 2x a nutno podotknout, že zaslouženě. Mrzí dvě inkasované branky, jinak pochvala pro celý tým, utkání jsme odehráli kvalitně a vysoce produktivně.