V další přípravě juniorka remizovala s Boleslaví

10. 7. 2018   |   esebo
Kvalitní přípravu sehrála hradecká juniorka s Mladou Boleslaví, která po šťastném vyrovnání Hradce v závěru utkání skončila remízou.
přát., neděle 8. 7. 2018, 15:00

FK Mladá Boleslav

2:2
2:1

branky: 34. a 43. Valenta - 30. a 85. Gazar

FK Mladá Boleslav: Vrána - Krčmář (65. Procházka), Kysela (46. Kopa), Komma, Zabilanský - Procházka (46. Fingerhut), Yerkhov (46. Košek), Komárek, Mansfeld (46. Dib) - Valenta, Dohnalík (60. Šimon).
FC Hradec Králové: Mach (46´Šeba) - Hašek, Vukčevič (46´Prouza), Locker (46´Havel), (60´Vukčevič), Funda - Petřík, Kundrt (46´Brůža), Kropáček (46´Gjinollari, Soukeník, Bičiště (46´Křížek) - Gazar

První poločas začali aktivněji Boleslavští, ale herní převahu gólově nepotvrdili. To naopak Hradečtí, když se jim podařilo hru vyrovnat, první svoji příležitost proměnili ve vedení.
Ve 30. minutě hradecký Gazar překonal boleslavského gólmana Vránu - 1:0.
V následném vyrovnaném průběhu však Boleslavští nepříznivý vývoj dokonale otočili.
Dvakrát se prosadil Valenta, který ve 34. a 43. minutě proměnil dva trestné kopy - 1:2.

Druhý poločas se vyznačoval zbytečně ostrými zákroky a tvrdou hrou zejména hradeckých hráčů. Boleslavští byli herně opět lepší, než soupeř, kterého od inkasování gólů uchránil výtečnými zákroky brankář Šeba. Boleslavské brejkové situace nezvládli Dohnalík, Košek a Šimon. Přišel tak zákonitý trest.

V 85. minutě se podruhé v tomto utkání prosadil Gazar a srovnal na konečných 2:2.

zdroj: FK Mladá Boleslav

Karel Krejčík, trenér FC Hradec Králové U21Ze začátku utkání naši hráči nestíhali, nedařilo se nám podržet míč a soupeř byl daleko aktivnější. Postupně jsme se herně zlepšili a podařilo se nám vstřelit úvodní gól utkání. Bohužel soupeř skóre otočil po dvou střelách z trestných kopů. Druhý poločas byli boleslavští herně lepší, ale od dalších inkasovaných branek nás uchránil několika zákroky brankář Šeba. Těsně před koncem utkání se nám pak podařilo se štěstím vyrovnat na konečných 2:2. Bylo to kvalitní utkání s kvalitním soupeřem.