Šestnáctka zvítězila v přípravě s Jihlavou

30. 7. 2018   |   esebo
Starší žáci v další přípravě proměnili pouze dvě šance z mnoha, přesto dokázali v Jihlavě zvítězit.
přát., neděle 29. 7. 2018, 13:00

FC Vysočina Jihlava

1:2
0:2

branky FC HK: 7' Schober Václav, 37' Hypšman Daniel

FC Hradec Králové: Rubeš Jaroslav (41' Strnad Jiří) - Houdek Kevin, Zengler Radim, Slivka Matyáš, Včelák Matyáš (41' Novák Erik) - Junek Vratislav (74' Šrejber Matěj) - Ludvík Jan (41' Kruml Lukáš), Hypšman Daniel (60' Včelák Matyáš), Schmoranz Filip (40' Brychta Vojtěch), Šrejber Matěj (58' Včelák Matyáš) - Schober Václav (60' Ludvík Jan)

Stanislav Bejda, trenér  FC Hradec Králové U16: Naší výraznou převahu z počátku utkání jsme nedokázali přetavit ve výraznější vedení a první půle skončila pouze 2:0. Ve druhé půli jsme již tolik nedominovali, ale přesto jsme dále měli hru ve své moci. 10 minut před koncem jsme z ojedinělé akce domácích inkasovali, sami jsme pak další šance neproměnili a domácím jsme tak mohli gratulovat k pěknému výsledku 1:2. V příštích utkáních musíme zvýšit efektivitu v předfinální a finální fázi.