SK Slavia Praha

3:0
1:0
FC Hradec Králové: Vlk Pavel - Jedlička David, Musil Matěj, Veselý Štěpán, Kutík Daniel - Šichan Petr, Brdička Filip, Pospíšil David (55' Chudý Petr), Tomek Adrian Tomáš (35' Holub Denis) - Jurčenko David, Konečný Jakub (55' Pospíšil David)

Ladislav Brož: Mrzí nás prohra a její výše. Pochvalu však zaslouží naši hráči za přístup, bojovnost, nasazení a vůli proti fyzicky vyspělému a fotbalově velice zdatnému soupeři. Bojovali jsme do poslední minuty. V prvním poločase jsme se jako první dostali ke střele ve 12. minutě, střílel Jurčenko, brankař domácích chytil. V 15. minutě jsme bohužel inkasovali, když jsme špatně zareagovali na přetažený centr na zadní tyč, 1 : 0. Ve 22. minutě jsme měli 100% šanci, kterou neproměnil Pospíšil, následně ve 24. minutě jsme měli další 100% šanci, kterou neproměnil Jurčenko ! Domácí se do šance dostali až ve 34. minutě - střela vedle. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním vyrovnat, do šancí jsme se však nedostali, soupeř ale také ne... Definitivní podobu výsledek dostal až v posledních 10 minutách, kdy nás domácí zlomili a my dvakrát inkasovali. "Umřeli jsme se ctí !"