SK Dynamo Č. Budějovice

Ondrášovka, neděle 13. 5. 2018, 10:00

Webové stránky turnaje ZDE

FC Hradec Králové: Ondrášovka CUP, 7+1 jeden tým, Svoboda - Baťka, Cobl, Drbohlav, Gazsi, Halama, Hodas, Hronek, Chýlek, Kaczmarek, Němec, Ponikelský, Prchlík, Rychtář, Zimmermann

Utkání hrané 1x20 minut bez ofsajdů, počet hráčů 7+1, sobotní základní skupina měla 6 týmů, kdy první dva postupovali do zlaté finálové skupiny a vzájemný zápas si přenášeli s sebou.

FC Hradec Králové 3:1 Bohemians 1905

Branky (asistence): Halama (Rychtář), Hodas (Ponikelský), Cobl (Drbohlav)

Střely z našeho pohledu: 18:1

FC Hradec Králové 2:0 FC Zbrojovka Brno

Branky (asistence): Baťka, Drbohlav

Střely z našeho pohledu: 12:3

FINÁLOVÁ SKUPINA neděle 13.5.2018

FC Hradec Králové 3:0 SKP České Budějovice

Branky (asistence): Gazsi, Hodas (Cobl), Rychtář (Halama)

Vyhlášení vítězů: ZDE

Na stránkách Ondrášovky naleznete nejen zápasy, ale i rozhovory s Votroky i fotbalový kvíz. Stránky ZDE

Již v pátek dorazila parta Votroků na mistrovství republiky do Českých Budějovic. Turnaje se mohou zúčastnit pouze kmenoví hráči klubu, a tak byli nominováni za odměnu (práci v TJ) všichni s registrací. Bohužel nám v pátek onemocněl Páťa Pěnkava - přejeme mu brzké uzdravení - měli jsme tedy dvě sedmičky na střídání plus brankáře. Na turnaji jsme měli smolné zápasy, kdy soupeř vyrovnal v poslední minutě (Pardubice), šťastné zápasy, kdy jsme dali vítěznou trefu v poslední minutě zápasu (Ústí), ale i zápasy kde jsme byli o něco horší a i přesto zvítězili (Slavia). Takový je, ale již tento sport a pro všechny kluky to je jen odměna za výbornou práci po celý soutěžní ročník.

Náš herní projev pokaždé nebyl dle našich představ, ale tým táhl za jeden provaz a některé zápasy prostě ubojoval. Byl vidět velmi přímočarý fotbal směrem nahoru, individudální výkony 1v1, ale i narážečky, přímé kopy - prostě vše co k fotbalu patří. Nemůžeme vyzdvihnout jednoho leadera, ale týmový duch byl opravdu na hřišti cítit a kluci ukázali co umí. Můžeme postupně chválit od v neděli naprosto fantasticky chytajícího Olího v brance, velmi spolehlivě pracující obránce (Ála, PJ, Séba a Chylda), přes velmi kreativní záložníky (Poník, Káča, Címa, Prchla, Hody a Ričí) až po útok (Halis, Domíno, Coblik a Drbka). Prostě jsme to dobře namixovali, vše si sedlo a vezeme zlaté medaile :)

Já z pozice hlavního trenéra můžu jenom poděkovat kolegům z realizačního týmu, trenérům - kteří vedli chlapce před námi, rodičům za podporu a všem lidem kteří se kolem "nulasedmiček" pohybují. HLAVNĚ CHCI PODĚKOVAT HRÁČŮM ZA PERFEKTNÍ VÝKONY A NAPROSTO SKVĚLOU REPREZENTACI KLUBU. MISTREM REPUBLIKY SE NESTÁVÁŠ KAŽDÝ DEN..........