FC Hradec Králové3:7

MU, neděle 3. 10. 2021, 10:00

3:7
2:2

45' Gavula (Růžička), 46' Matějů, 54' Růžička, 67' Matějů, 71' Sláma, 73' Růžička (Matějů), 74' Sláma (Novák),

Coggan, Dvořák, Jiroušek, Wenke, Starý, Sláma, Růžička, Placák, Novák, Matějů, Kosař, Jirásek, Gavula

Utkání hrané ve vysokém tempu z obou stran. Nám dělala hlavně první třetinu potíže rozehra od vlastní branky a nepříjemný presink domácích. Po několika šancích na obou stranách to pak byl soupeř kdo se postupně ujal vedení 0:2. Ve druhé třetině se nám podařilo během 45. a 46.minuty srovnat skóre zápasu a do konce třetiny ho ještě otočit ve svůj prospěch. Na začátku třetí třetiny soupeř srovnal po standardní situaci. My rychle zareagovali a opět jsme se ujali vedení, které jsme ještě do konce třetiny dokázali navýšit na končených 7:3. Jsme rádi, že jsme dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání. Třetiny: 1:0, 1:3, 1:4