FC Hradec Králové7:11

přát., středa 30. 1. 2019, 16:00

7:11
2:4, 5:7

9´Ponikelský (Drbohlav), 10´Sehnoutka (Drbohlav), 28´Ponikelský (Sehnoutka), 30´Kaczmarek (Cobl), 39´Drbohlav (Sehnoutka), 45´Sehnoutka (Ponikelský), 5Kaczmarek (Pavlík), 56´Prchlík (Pavlík), 57´Baťka (Ponikelský), 60´Meduna, 69´Ponikelský (Pavlík)

FC Hradec Králové: Svoboda Oliver - Baťka Petr Jan, Meduna Tobiáš (35' Machač Jan) - Cobl Josef (35' Zimmerman Tomáš), Pavlík Tobiáš (35' Ponikelský Štěpán), Prchlík Matěj (35'Drbohlav Tomáš) - Sehnoutka Štěpán, Kaczmarek Kacper Filip (35' Rychtář Tomáš)

Komentář, Otakar Rejfek - trenér: Dnes jsme nastoupili místo tréninkové jednotky k přátelskému utkání proti RMSK Cidlina Nový Bydžov kategorii U13. Od úvodních minut jsme měli více balón na svých kopačkách a soupeře jsme herně převyšovali. Přesto se domácí dostali do vedení, když se po dlouhém nákopu domácího brankáře dostali do rychlého protiútoku, se kterým jsme si nedokázali poradit a domácí kanonýr Reil vstřelil úvodní branku utkání. My jsme ale nepřestali být aktivní a pokračovali jsme v herní převaze, díky čemu se nám brzy podařilo vyrovnat a následně obrátit skóre zápasu ve svůj prospěch. Ve zbytku utkání nás může mrzet jen spousta neproměněných brankových příležitostí a nepokrytí rychlých protiútoků domácích, kteří na tomto měli svou hru postavenou. Poločasy (2:4, 5:7)