3:1
2:1

branky: 8' Jurčenko David, 11' Kutík Daniel, 49' Kutík Daniel

FC Hradec Králové: Vlk Pavel - Jedlička David, Musil Matěj, Veselý Štěpán, Kutík Daniel - Kalina David, Chudý Petr, Pospíšil David (35' Konečný Jakub), Holub Denis - Jurčenko David, Konečný Jakub (35' Horák Štěpán)

Ladislav BrožTradiční derby jsme zvládli výsledkově, soupeř se prezentoval velmi dobrým výkonem, na některých postech jsme na něj bohužel nestačili, nicméně jsme dokázali pomoci jeden druhému, dobře jsme se doplňovali a zajišťovali (až na inkasovanou branku). Do utkání jsme měli velmi dobrý vstup a v 11. minutě jsme vedli již   2 : 0, když se střelami ze střední vzdálenosti prosadili David Jurčenko a Dan Kutík. Poté se hra vyrovnala, soupeř ve 24. minutě snížil a ve 31. minutě se dostal do velké šance, kterou jim však zmařil Pavel Vlk... Do druhé poločasu vstoupili lépe hosté, kteří si vynutili územní převahu, ale do vyložené šance jsme je nepustili. My jsme dokázali odskočit do dvoubrankového vedení, když se ve 49. minutě prosadil podruhé v utkání Dan Kutík, tentokrát po rohovém kopu Kuby Konečného. Do konce utkání si již nikdo šanci nevytvořil a proto body zůstaly zaslouženě na Háječku. Za bojovnost, nasazení a vůli pochvala pro všechny hráče.