MU: FK Mladá Boleslav U16 - FC Hradec Králové U16 3:2 (0:1)

7. kolo, neděle 26. 9. 2021, 13:15

FK Mladá Boleslav

3:2
0:1

Branky a (asistence): 54. Černý, 63. Černý, 83. Hájek - 9. Halama (Karel), 46. Pavlík (Kulič)

FK Mladá Boleslav:

Nevyjel - Bureš, Ort, Keller, Masařík (46. Bejda A.) - Černý, Viták, Kaiser (46. Lenner) - Horák (71. Hájek), Bejda S. (46. Hurych), Helmich (46. Vostřel)

Novotný - Metlický, Halama (79. Kašpar), Karel, Sejkora - Polák (79. Moravčík), Rejman, Pavlík, Hejcman (60. Machala) - Kulič (68. Šťastný), Kuřátko (60. Žalud)

První poločas se odehrával v jasné režii. Soupeře jsme přehrávali a prakticky jsme je nepouštěli z jejich poloviny. Gól jsme paradoxně vstřelili z půlky hřiště, kdy Halama "nepovedeným" pasem přehodil brankáře. Další nadějné pozice jsme nedotáhli, především množství akcí po křížných míčích jsme měli řešit lépe a přidat další góly. Druhá půle pro nás začala nejlépe jak mohla a hned z úvodního rohu jsme zvýšili na 2:0. To co následovalo potom se nedá nazvat ničím jiným než naprostým podceněním situace a stupňující chaos v naší hře rostl a rostl. Soupeř snížil po lehkovážnosti v bránění, druhý gól jsme dostali po signálu z rohu a vrcholem byl třetí gól soupeře, kdy jsme jim doslova nahráli do jasné šance, kterou proměnili. Za dnešní prohru si můžeme sami a pokud si neuvědomíme, že žádné utkání není hotové dokud není písknutý konec, tak budeme ztrácet i jasně vyhraná utkání.