MU: FK Dukla Praha U17 - FC Hradec Králové U16 3:2 (2:0)

9. kolo, neděle 6. 10. 2019, 12:30

FK Dukla Praha

3:2
2:0

Branky a (asistence): 17. Pešan, 45. Rada, 87. Špatenka56. Ludvík (Zoicas), 82. Zoicas (Pešek)

FK Dukla Praha: Spilka – Löffler (60. Novotný), Koula, Suchan – Rada, Krenciv, Samson, Špatenka, Ulman (60. Barcal) – Pešan (46. Žiga), Tomek (60. Dudek)
FC Hradec Králové: Vlk - Müller, Zvěřina, Veselý, Kutík - Tomek, Musil (46. Pešek), Zoicas - Holub (77. Hanuš), Konečný, Ludvík (72. Maličký)

Celý první poločas jsme se spíše bránili, domácí byli silnější na míči, důraznější a vytvářeli si jednu šanci za druhou. My jsme ztráceli spoustu míčů ještě v zárodku našich akcí, hráli jsme pomalu a nepřesně. Díky velkému množství domácích šancí byl poločasový výsledek 0:2 pro nás ještě milosrdný. Po změně stran jsme "zklidnili" na míči a více se dostávali k brance soupeře, který si ale i tak vytvářel další šance. Ovšem domácí několik svých šancí neproměnili a my jsme s přibývajícím časem cítili šanci se zápasem ještě něco udělat. Brzy jsme snížili na rozdíl jedné branky a po poctivém týmovém výkonu jsme se pár minut před koncem dočkali i vyrovnávací branky. Domácí však tři minuty před koncem vstřelili rozhodující branku a my už jsme neměli šance ani síly gólově odpovědět. Podali jsme poctivý výkon, na kterém můžeme v dalších zápasech stavět, hráčům děkujeme za předvedené výkony.