MU: FC Hradec Králové U17 - SK Slavia Praha U17 1:5 (1:3)

19. kolo, středa 12. 4. 2023, 12:15

SK Slavia Praha

1:5
1:3

Branky a (asistence): 5. Kulič (Moravčík) - 3. Zamazal, 28. a 40. Lacko, 77. a 87. Zelingr

Novotný - Sejkora, Novák, Machala (75. Pavlík T.), Polák M. - Kameník (61. Machač), Kijonka (61. Baťka), Rejman, Moravčík (75. Karel) - Polák V. (19. Žalud), Kulič

SK Slavia Praha:

Jovanoski - Zima, Kočvara (78. Růžička), Hanzelka, Boledovič, Zamazal, Dufek (78. Wesolowsky), Hefner (61. Steklý), Jinoch (61. Podroužek), Lacko, Zelingr

Utkání začalo zostra, kdy se Slavia prosadila hned ve 3. minutě, ale my dokázali srovnat brankou Kuliče o dvě minuty déle. Soupeř byl však po celou dobu kombinačně výrazně lepší a vytvářel si množství šancí po křídelních situacích. Ve 28. minutě se po jedné takové akci prosadila Slavia podruhé a do poločasu přidala ještě třetí branku. Ve druhé půli jsme se drželi v zápase, i když Slavia spíš průběh kontrolovala a definitivně rozhodla v 77. minutě brankou na 4:1. Dnes jsme narazili na nejvyspělejší tým v soutěži a nedokázali jsme mu čelit ani technicky, ani pohybově.