MU: FC Hradec Králové U16 - FK Ústí nad Labem U17 1:0 (0:0)

Branky a (asistence): 51. Kuřátko (Šťastný)

Novotný - Sejkora, Halama (42. Metlický), Karel, Machala - Kulič, Rejman, Šťastný, Moravčík (77. Hejcman) - Pavlík, Kuřátko (77. Žalud)

FK VIAGEM Ústí nad Labem:

Soblahovský - Severa, Tomšík, Kučera M. (76. Zavadil), Beran, Abtrachymov, Novotný, Kučera O., Havlík, Kučerka (52. Vorel),  Sedláček (52. Mráček)

Do zápasu jsme vstoupili solidně a vypracovali si pár slibných příležitostí, které jsme ale nedotáhli. Soupeř se postupem času začal více osmělovat a dělat nám velké problémy důrazem, reakcí na odražené míče a i nespornou kvalitou, kterou v kádru hosté měli. Několikrát nás dobrými zákroky podržel brankář Novotný a tak jsme první půli přečkali s výsledkem 0:0. Druhý poločas jsme předvedli daleko lepší výkon. Z úvodního tlaku jsme vytěžili vedoucí branku a v dalším průběhu jsme měli několik velkých šancí jak utkání rozhodnout. To se nestalo, ale díky poctivému bránění celého týmu jsme gól opět neobdrželi a získali tak velmi cenné tři body do tabulky.