Hradecká šestnáctka porazila v první přípravě devatenáctku Ústí

19. 7. 2018   |   esebo
V rámci soustředění v Ústí nad Orlicí odehrál nejmladší dorost první přípravné utkání proti místní devatenáctce.
přát., středa 18. 7. 2018, 17:00

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

3:6
0:4

branky FC HK: 4 x Šrejber, Mužátko, Ludvík

FC Hradec Králové: Rubeš Jaroslav (45' Strnad Jiří) - Zengler Radim (45' Novák Erik), Horkel Jan, Slivka Matyáš, Houdek Kevin - Junek Vratislav (10' Ludvík Jan) - Semerák Jakub (45' Kruml Lukáš), Hypšman Daniel (45' Včelák Matyáš), Schober Václav (45' Brychta Vojtěch), Boniš Tadeáš (45' Schmoranz Filip), Šrejber Matěj (46' Mužátko Dominik)

Stanislav Bejda, trenér FC Hradec Králové U16: Do utkání jsme vstoupili dobře a soupeře jsme přehrávali, a hlavně díky střelecké formě Šrejbera jsme po prvním poločase vedli 4:0. V druhé půli jsme do 80. minuty pokračovali v herní převaze a vedli až 6:1. Poté jsme trochu polevili a domácí korigovali na konečných 3:6.