Sedmnáctka veze výhru z Teplic

26. 2. 2018   |   esebo; foto FK Teplice
V prvním jarním kole mistrovské soutěže se nám podařilo odvézt z Teplic všechny body.
14. kolo, sobota 24. 2. 2018, 12:45

FK Teplice

1:3
0:2
FC Hradec Králové: Bleha Jaroslav(63' Čábelka Marek) - Hak Vratislav(63' Zámečník Filip), Kiec Martin, Donát Denis, Podsadlo Štěpán - Kosař Jakub - Vošlajer Tomáš, Štipák Jakub, Kejř Marek, Vávro Peter - Šípek Matěj (46' Šaněk Marek)

Jakub Drapač, as. trenéra FC Hradec Králové U17: S prvním zápasem jarní sezóny můžeme být spokojeni do 60. minuty, do té doby jsme měli hru pod kontrolou, soupeře až na jednu výjimku v úvodu utkání do ničeho nepustili a poločas vyhráli 2:0. Od 60. minuty jsme začali zbytečně zmatkovat, ve hře bylo hodně nepřesností a dovolili jsme soupeři vstřelit jednu branku, díky které domácí ožili, ale do konce zápasu jsme si vítězství pohlídali.