FK Teplice

1:0
1:0
FC Hradec Králové: Petera Maxmilián - Binar Adam, Blažek Vojtěch, Lubínek Jiří Lukáš, Rubák Matěj - Fejgl Tomáš (63' Machačka Šimon), Hampl Matěj - Kareš Tomáš (56' Hrnčíř Vojtěch), Chudý Petr, Černý Daniel (50' Kosejk Filip) - Tobiška Ondřej (45' Horák Štěpán)

Martin Štěpán: Celý zápas se hrál ve vysokém tempu a měl dobrou herní úroveň. První velkou šanci měl Kareš. Po přihrávce Chudého šel sám na brankáře, ale v dobré pozici těsně minul. Následně přebraly iniciativu Teplice. Lépe kombinovali, nicméně zejména na své polovině. Dařilo se nám výborně bránit a vyrážet do nebezpečných brejků. V 17' jsme inkasovali lacinou branku. Ve vápně propadl míč k volnému hráči, toho jsme nedokázali včas dostoupit a bylo to 1:0. Do poločasu jsme měli několik standardních situací a jednu dobře vyvíjející se situaci, ale do žádné vyložené příležitosti už jsme se nedostali. Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání, ale žádnou akci jsme nedokázali dotáhnout dokonce. Měli jsme pár nebezpečných střel, ale ty nebyly natolik razantní a kvalitní, aby skončily gólem. Tepličtí ze dvou šancí druhou branku nepřidali, takže utkání skončilo nejtěsnějším možným rozdílem. Odehráli jsme velmi dobrý zápas, bohužel bez gólů se vyhrávat nedá. Každopádně tento výkon je příslibem do budoucna, ale musíme být schopni na něj navázat a hlavně vstřelit nějaké góly.