PU: FK Teplice U17 - FC Hradec Králové U17 0:9 (0:3)

přát., pátek 1. 2. 2019, 12:30

FK Teplice

0:9
0:3

Branky a (asistence): 21. Novotný (Kadrmas), 23. Novotný (Kadrmas), 41. Šípek (Velinský), 46. Velinský (Jonáš),  56. Novotný (Hlaváč), 61. Zawada (Jonáš), 68. Hlaváč (Šípek), 69. Jonáš (Šípek), 83. Šípek (Kalina)

FC Hradec Králové: Král (46. Čábelka) - Kalina, Zawada, Baloun (46. Kozel), Kadrmas (67. Baloun) - Šípek, Dostál, Novotný - Jelínek (46. Jonáš), Hlaváč (67. Jelínek), Velinský

V úvodu zápasu nás soupeř zatlačil na naši polovinu a my hráli nepřesně a měli jsme v defenzivním postavení příliš velké hřiště. Zhruba po deseti minutách jsme se více zatáhli do bloku a začali získávat i herní převahu. V 21. minutě se z přímého kopu krásně trefil Novotný a stejný hráč za dvě minuty navýšil na 2:0. V té době jsme utkání začali jasně překlápět na naši stranu a třetí branku přidal ještě před poločasovou přestávkou Šípek. Hned na začátku druhého poločasu se prosadil Velinský, jehož branka definitivně zlomila soupeře. Od této chvíle jsme střídali šanci za šancí a přidávali další branky. Trefil se potřetí v zápase Novotný, podruhé Šípek a po jedné brance přidali Jonáš, Zawada a Hlaváč. Výsledek mluví za vše a všichni hráči zaslouží pochvalu za reakci na nepříliš přesvědčivý úvod zápasu a hlavně za celozápasou snahu střílet branky i za již rozhodnutého stavu