2:2
1:2

branky: 9' Fejgl Tomáš, 12' Zeman Jakub

FC Hradec Králové: Petera Maxmilián - Rubák Matěj (35' Černý Daniel), Blažek Vojtěch, Dymák Lukáš (35' Lubínek Jiří Lukáš), Kareš Tomáš (50' Hartman Maxim) - Fejgl Tomáš (35' Hrnčíř Vojtěch), Hampl Matěj - Zeman Jakub (55' Chudý Petr), Chudý Petr (35' Machačka Šimon), Lexman Petr (35' Kosejk Filip) - Tobiška Ondřej (35' Horák Štěpán)

Martin Štěpán: Od úvodního hvizdu jsme byli aktivnějším týmem. V deváté minutě jsme se zaslouženě dostali do vedení. Bohužel o chvíli později jsme si nepohlídali standardní situaci a bylo to 1:1. Téměř hned z rozehrávky se nám podařilo vzít si vedení zpět. Tento okamžik byl povzbuzující a náš tlak narůstal. Výsledkem však byla pouze jedna tyč, jedno břevno a střela mimo z pozice, která se zdála být více než 100%. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. Celé utkání jsme čelili dlouhým nákopům a v úvodu druhé půle jsme několikrát zbytečně faulovali. Díky tomu si soupeř vynutil tlak. S přibývajícími minutami jsme se zklidnili na míči a opět dominovali. Odměnou pro nás byl pokutový kop, ale gól z něho nebyl. Jak to tak bývá nedáš - dostaneš a o dvě minuty později už jsme lovili míč ze sítě. Ze závěrečného tlaku už jsme branku nevstřelili. Odehráli jsme kvalitní utkání s fyzicky vyspělejším soupeřem, kde se nám ukázalo, jaké problémy máme ve vzdušných soubojích a někteří hráči i s odhadem na míč. Hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon, ale stále je na čem pracovat!