6.kolo, neděle 15. 9. 2019, 10:00

FK Náchod

1:18
0:8,0:2,1:8

1´Turek (Čermák), 4´Thiele (Turek), 5´Peterko (Wenke), 6´Václavík (Peterko), 22´Václavík (Thiele), 24´Vaněk, 25´Čermák, 26´Kabele (Valenta), 38´Vaněk, 45´Vaněk (Václavík), 62´Thiele (Václavík), 64´Vaněk, 69´Fejgl (Peterko), 71´Turek (Wenke), 78´Václavík, 78´Turek, 79´Čermák (Vaněk), 79´Václavík (Tománek)

FC Hradec Králové: Školník Milan (45' Moucha Jan) - Čermák Tobiáš (45' Valenta Denny), Vaněk Lukáš - Václavík Daniel (45' Voltr Václav), Peterko Tymon, Wenke Eduard (45'Tománek Vojtěch), Turek Pavel (45' Fejgl Matěj) - Thiele Antonín (45' Kabele Ondřej)

Hodnocení: Dnešní utkání jsme zajížděli na půdu týmu FK Náchod. Vstup do utkání se nám podařil na výbornou a v 6. minutě byl stav již 4:0 v náš prospěch, čímž byl dán celý další vývoj utkání. Hrálo se prakticky pouze na polovině Náchoda a naším včasným dostupováním a pressingem jsme soupeři prakticky nedali šanci dostat se na dostřel naší branky. Odebírali jsme míče už na naší útočné polovině a tím si vytvořili bezpočet brankových příležitostí, které jsme bohužel ne vždy dokázali gólově zakončit. Výjimkou byla snad jen část poslední třetiny, kdy Náchod vysunutím svého nejlepšího hráče Vaška Vančáka usiloval o vstřelení čestného úspěchu, což se mu nakonec po zásluze podařilo. Chválím všechny hráče za přístup i předvedený výkon. Děkujeme rodičům za fandění a soupeři za statečný a bojovný výkon.