Patnáctka veze tři body z Boleslavi.

28. 5. 2019   |   esebo
Starší žáci konečně zabrali a v Boleslavi sehráli herně i výsledkově povedené utkání.
25. kolo, sobota 25. 5. 2019, 10:15

FK Mladá Boleslav

0:2
0:2

branky: Holub, Jurčenko

Ladislav Brož: Konečně výsledkově i herně povedené utkání ! V prvním poločase jsme od prvních minut diktovali tempo hry, hned v 1. minutě se do vyložené šance dostal Pospíšil po přihrávce Jurčenka, jeho střela šla však nad. V 10. minutě střílel Jurčenko v šanci do brankaře. Do vedení jsme se dostali v 18. minutě, kdy míč skvěle zatáhl Kutík, dobře vystřelil, brankař míč vyrazil a Jurčenko ho pohotově dorazil do branky. Ve 28. minutě jsme své vedení zvýšili na 2 : 0, po pěkné kombinační akci Pospíšil - Jurčenko - Konečný zakončoval Holub. Hned v následující minutě šel na domácího brankaře sám Müller, nedal.. Ve 30. minutě Jurčenko střílí, chytá brankař, ve 31. minutě jde Jurčenko sám na brankaře, nedává. Druhý poločas začali lépe domácí, jejich jedinou šanci v zápase jim však zmařil Vlk. V 51. minutě střílel dobře Konečný, v 62. minutě po centru Veselého střílel opět Konečný, v obou případech však branka nepadla. Tečku za utkáním udělal Pospíšil, který krásnou střelou trefil spojnici. Naše vítězství bylo naprosto zasloužené, domácí jsme pustili do jediné šance, my jsme několik dobrých šancí ještě neproměnili.