FC Hradec Králové1:3

přát., sobota 9. 2. 2019, 10:30

1:3
0:0

65´Rajnoch, 74´Kejř, 83´Rajnoch

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš (45' Čábelka Marek) - Ptáček Michael, Kiec Martin, Donát Denis, Horák Daniel - Nemšovský Adrian (45' Štěrba Jakub (75' Nemšovský Adrian)) - Kejř Marek, Kosař Jakub, Rajnoch Marek, Hájek Lukáš - Hlaváč Martin (65' Šípek Matěj)

Jakub Drapač: První poločas byl herně vyrovnaný. Opticky jsme drželi míč více my, ale nedokázali jsme si proti hlubokému obrannému bloku domácích vypracovat gólovou situaci. Chybělo zrychlení hry či moment překvapení. Domácí hrozili jen z rohových kopů, které jsme dokázali odvrátit. S příchodem Štěrby do druhého poločasu se naše hra rapidně zlepšila, zrychlili jsme hru a začali si vytvářet šance. V 65. minutě otevřel skóre Rajnoch, v 74. minutě po průnikové přihrávce Rajnocha zvýšil na 2:0 Kejř. Domácím se podařilo snížit z ojedinělé příležitosti v 77. minutě z trestného kopu po naší chybě v postavení v obranné zdi. V 83. minutě zvýšil Rajnoch z pokutového kopu na 3:1 a do konce zápasu se již nic nestalo. Jsme rádi, že po předešlých zápasech, kdy jsme dostávali hodně laciných gólů po velkých chybách, se naše hra v obranné činnosti výrazně zlepšila.