2:0
2:0

STŘELCI:23. Marek Patrik, 35. Job Adam

Novotný Ondřej (46. min Horák Jakub), Metlický David, Novák Dominik, Karel Jiří, Sejkora Dominik [K], Polák Matěj( 75. min Moravčík Šimon), Kijonka Matyáš (85. min Málek David), Šťastný Matěj, Hejcman Adam (Karmín Dan), Žalud Petr, Kulič Marek,

První poločas jsme trestuhodně prohospodařili. I přes předzápasové upozorňování, že bez 100% přístupu, co se týče nasazení a bojovnosti to nepůjde, jsme se prezentovali výkonem připomínající pouťové přátelské utkání. Domácí nás předčili ve všech činnostech. Hráli agresivně, s chutí a hlavně touhou být lepší než soupeř a po zásluze vedli 2:0, když se prosadili po trestném kopu a střele z vápna. Po důrazné domluvě o poločasové přestávce se náš výkon rapidně zvedl. Dominovali jsem na hřišti, vypracovali si tři brankové příležitosti, ale nedokázali je proměnit. Bez chuti a touhy být lepší než soupeř a 100% nasazení a bojovnosti se neporazí žádný soupeř.