1:4
0:1

Branky: 1´Rybczuk, 67´Štěrba, 75´Kejř, 87´Kiec

FC Hradec Králové: Brát Jakub - Sokol Tomáš (70' Hájek Lukáš), Kiec Martin, Ptáček Michael, Horák Daniel - Štěrba Jakub - Rybczuk Aleš, Samko Denny, Kejř Marek, Doležal David - Rajnoch Marek

Jakub Drapač: Vstup do utkání luxusní, hned v první minutě po centru Horáka se chytře prosadil hlavou Rybczuk. Dukla byla silná na míči, chtěla hrát kombinační fotbal a my jsme vyčkávali na chyby domácích především v rozehrávce. Do konce první půle měla Dukla dvě šance, jednu zlikvidoval Brát a druhá letěla těsně vedle Brátovi brány. Naše šance: Rajnoch trefil tyč, Doležalovi dvakrát gólman vyráží a to samé Rybczukovi. Do druhého poločasu vstupujeme gólovkou Doležala těsně vedle. Poté přišly dvě gólové šance Dukly, které luxusně zneškodnil vynikající Brát. Uklidňující gól přišel v 68. minutě, kdy Samko postupoval sám a přihrávkou vybídnul Štěrbu a ten z voleje zvyšuje na 2:0. V 75. minutě Samko posílá Kejře do samostatného úniku, který zvyšuje na 3:0. Na 4:0 po rohovém kopu Kejře zvyšuje Kiec hlavou. V samotném závěru jsme si vstřelili vlastní branku. Zápas skončil výsledkově jednoznačně, jednoduché to však nebylo, jelikož soupeř nepatří svou předváděnou hrou rozhodně na poslední místo v soutěži.