Nejlepší výkon jara body staršímu dorostu nepřinesl

26. 4. 2018   |   Ondra Trojna
Branka ve druhé minutě nastavení rozhodla, že i tentokrát se starší dorost vrací bez bodů.
26. kolo, sobota 21. 4. 2018, 11:00

FC Zbrojovka Brno

3:2
2:1

20´Pachlopník, 23´Moučka, 30´Ptáček, 79´Firbacher, 92´Rogožan

FC Zbrojovka Brno: Stejskal – Papež (72. Jurásek), Chyla, Mach, Doubravský (68. Rogožan), Slunský, Pachlopník (79. Zúbek), Kropáček, Sedlák, Moučka (C), Kamenský
FC Hradec Králové: Šeba - Ptáček (62´Rajnoch), Finěk, Locker, Horák - Vošlajer, Soukeník, Nemšovský (50´Kejř), Vencl (57´Firbacher) - Bičiště, Samko

Pavel Matějka: Úvod utkání nám nevyšel. Domácí byli konstruktivnější, lepší na míči a dostali se dvoubrankového vedení. Nám se však podařilo po standardní situaci snížit na 2:1 a od tohoto okamžiku jsme byli lepším mužstvem. Nevyužili jsme brankové příležitosti Bičištěho a Samka, kdy nás brankář Stejskal vychytal. Příchodem Firbachera se zlepšila útočná činnost a následně jsme právě střídajícím Firbacherem vyrovnali a v závěrečném tlaku, kdy jsme chtěli utkání zvrátit na svoji stranu a odvést si 3 body, jsme v poslední minutě umožnili domácím kontr, ze kterého nás potrestali a vstřelili vítěznou branku. Ztráta bodu hodně mrzí, neboť jsme podali nejlepší výkon na jaře a já jen doufám, že v příštích utkáních na tento výkon navážeme.