FC Hradec Králové3:7

přát., sobota 18. 1. 2020, 11:00

3:7
2:1,0:4,1:2

20´Poděbradský (pen.), 34´Turek, 44´Vobořil (Turek), 50´Kabele (Fejfar), 52´Kabele (Tománek), 83´Mareš (Fejfar), 90´Fejfar

Hodnocení: Do utkání vstoupili lépe domácí hráči, když nás potrestali úvodním gólem hned v první minutě po standardní situaci (rohový kop), když soupeřovi hráči dostali příliš prostoru pro kvalitní zakončení. V této fázi utkání nás soupeř velmi dobře dostupoval, nutil nás dělat chyby svým vysokým pressingem, kterých využíval k rychlým protiútokům. Skóre jsme srovnali až po dvaceti minutách hry z PK, ale následně opět inkasovali po naši individuální chybě. V druhé části hry jsme výrazně agresivitu v osobních soubojích a tím jsme se dostali do herní pohody a soupeře deklasovali 4:0.V poslední části hry jsme se snažili o kombinační hru, která bohužel někdy končila špatnou před-finální nebo finální přihrávkou. I tak jsme předvedli velice dobrý výkon a na úvod zimní přípravné sezóny zaslouženě zvítězili.