FC Hradec Králové1:2

přát., neděle 27. 1. 2019, 11:00

1:2
0:0

57´Ansorge, 59´Martinec

FC Hradec Králové: Vaníček Matěj - Zámečník Filip, Hátle David, Dostál Jan, Podsadlo Štěpán - Štipák Jakub (45' Doležal Vojtěch, 58' Štipák Jakub) - Martinec Vojtěch, Zbořil Matyáš, Ansorge Jan, Lihařík Vojtěch - Vítek Marek

David Homoláč: K prvnímu přípravnému utkání jsme nastoupili v Jihlavě. Utkání mělo slušnou úroveň, hráči plnili to, co jsme chtěli, byla tam snaha o rychlou kombinaci, otáčení těžiště hry, sprintové náběhy, hra 1:1 do vápna. Poločas skončil bezgólovou remízou, ale byli jsme nebezpečnějším mužstvem, vypracovali si 100% brankovou příležitost, kterou Vítek neproměnil. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře a dokázali se brankově prosadit, kdy v 57´ Ansorge po asistenci Vítka chladnokrevně otevřel skóre utkání. Po dvou minutách se prosadil tečovanou střelou Martinec a bylo to 2:0. Po tomto momentu šla úroveň hry obou mužstev dolů. V 83´ jsme zaspali u ojedinělého rohového kopu domácích a inkasovali zbytečnou branku. Je stále na čem pracovat.